PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE uruchamia oddział w Gdańsku i zapowiada otwarcia kolejnych biur regionalnych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 gru 2011 13:31

Firma doradcza CBRE ogłosiła otwarcie swojego biura w Gdańsku. Decyzja o uruchomieniu oddziału w tej lokalizacji jest związana z rosnącym zainteresowaniem międzynarodowych firm rynkiem nieruchomości w tym mieście - podała spółka. Inwestycja ta wzmacnia pozycje CBRE w Polsce i jest zapowiedzią otwarcia kolejnych biur regionalnych.

REKLAMA

Badania firmy CBRE pokazują, że Trójmiasto jest jednym najbardziej atrakcyjnych rynków w Polsce pod względem inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe, biurowe i handlowe.

- Otwarcie biura w Gdańsku jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy CBRE na polskim rynku i pozwala nam na rozszerzenie oferty naszych usług w tym regionie. Obecnie obserwujemy silny wzrost zainteresowania rynkiem trójmiejskim, szczególnie jako lokalizacji dla działań typu outsourcing i offshoring. Wiele firm wybrało Gdańsk na swoją główną siedzibę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - wyjaśnia Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce. 

- W ostatnim roku doradzaliśmy na terenie Trójmiasta w wielu transakcjach - m.in. pośredniczyliśmy w wynajmie biur dla takich firm jak TVN, Jeppesen (Boeing), Ericsson oraz Netia. Prowadziliśmy też badania rynku i opracowaliśmy studia opłacalności inwestycji dla wielu firm polskich i międzynarodowych zainteresowanych powierzchniami biurowymi, handlowymi oraz mieszkaniowymi. Obecnie zajmujemy się marketingiem i wynajmem projektu Arkońska Business Park - dodaje Daniel Bienias, dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Mariusz Wiśniewski, Senior Property Negotiator oraz szef biura w Gdańsku uważa, że Trójmiasto posiada duży potencjał inwestycyjny, jest aglomeracją o bogatej tradycji inwestycji międzynarodowych, dobrze zarządzanym, gdzie przyjemnie prowadzi się biznes. - Mamy nadzieję, że w najbliższych latach będzie rozwijał się równie dynamicznie i będziemy mogli doradzać przy największych transakcjach na tym rynku - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA