PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE uruchamia oddział w Gdańsku i zapowiada otwarcia kolejnych biur regionalnych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 gru 2011 13:31

Firma doradcza CBRE ogłosiła otwarcie swojego biura w Gdańsku. Decyzja o uruchomieniu oddziału w tej lokalizacji jest związana z rosnącym zainteresowaniem międzynarodowych firm rynkiem nieruchomości w tym mieście - podała spółka. Inwestycja ta wzmacnia pozycje CBRE w Polsce i jest zapowiedzią otwarcia kolejnych biur regionalnych.

REKLAMA

Badania firmy CBRE pokazują, że Trójmiasto jest jednym najbardziej atrakcyjnych rynków w Polsce pod względem inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe, biurowe i handlowe.

- Otwarcie biura w Gdańsku jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy CBRE na polskim rynku i pozwala nam na rozszerzenie oferty naszych usług w tym regionie. Obecnie obserwujemy silny wzrost zainteresowania rynkiem trójmiejskim, szczególnie jako lokalizacji dla działań typu outsourcing i offshoring. Wiele firm wybrało Gdańsk na swoją główną siedzibę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - wyjaśnia Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce. 

- W ostatnim roku doradzaliśmy na terenie Trójmiasta w wielu transakcjach - m.in. pośredniczyliśmy w wynajmie biur dla takich firm jak TVN, Jeppesen (Boeing), Ericsson oraz Netia. Prowadziliśmy też badania rynku i opracowaliśmy studia opłacalności inwestycji dla wielu firm polskich i międzynarodowych zainteresowanych powierzchniami biurowymi, handlowymi oraz mieszkaniowymi. Obecnie zajmujemy się marketingiem i wynajmem projektu Arkońska Business Park - dodaje Daniel Bienias, dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Mariusz Wiśniewski, Senior Property Negotiator oraz szef biura w Gdańsku uważa, że Trójmiasto posiada duży potencjał inwestycyjny, jest aglomeracją o bogatej tradycji inwestycji międzynarodowych, dobrze zarządzanym, gdzie przyjemnie prowadzi się biznes. - Mamy nadzieję, że w najbliższych latach będzie rozwijał się równie dynamicznie i będziemy mogli doradzać przy największych transakcjach na tym rynku - mówi.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA