PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International wciąż szuka okazji do przejęć

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sty 2016 16:47

Colliers International wciąż szuka okazji do przejęć

Po przejęciu Hatton Real Estate firma Colliers nie zamierza zwalniać tempa. - Colliers nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju i dywersyfikacji swojej działalności na największych rynkach - mówi Tony Horrell, prezes Colliers International w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

REKLAMA

O przejęciu agencji Hatton pisaliśmy 11 stycznia. Nowo nabyta spółka koncentrująca swoją działalność w obrębie „City Fringe” (obrzeża środkowego Londynu) pozwoli firmie Colliers International zwiększyć skalę swoich działań w sektorze inwestycyjnym i biurowym w Wielkiej Brytanii. Szczegółów transakcji nie ujawniono.

— Colliers nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju i dywersyfikacji swojej działalności na największych rynkach, w szczególności londyńskim. Przejęcie innowacyjnego zespołu wysokiej jakości ekspertów ds. rynku nieruchomości jest kolejnym milowym krokiem w naszym rozwoju — powiedział Tony Horrell, prezes Colliers International w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

— W chwili obecnej „City Fringe” cieszy się opinią jednego z najbardziej atrakcyjnych obszarów Londynu jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Hatton zajmuje na tym rynku wiodącą pozycję, co w połączeniu z przedsiębiorczym oraz opartym na współpracy podejściu do klientów sprawia, że firma ta będzie doskonale pasować do Colliers International — stwierdził Horrell.

— Chciałbym powitać ten wyjątkowy zespół ekspertów w naszym gronie — powiedział Chris McLernon, prezes Colliers International w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. — To kolejny dowód na to, że Colliers International jest wiodącą firmą wybieraną ze względu na najlepszych pracowników, których cechuje duch przedsiębiorczości i którzy nieustannie poszukują nowych, innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów — stwierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA