PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers w Kairze. Niespodziewany kierunek ekspansji firmy doradczej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 kwi 2016 09:37

Colliers w Kairze. Niespodziewany kierunek ekspansji firmy doradczej Fot. Fotolia

Colliers International informuje o otwarciu nowego biura w Kairze. Placówka w Egipcie będzie świadczyła usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych na rzecz deweloperów, najemców, właścicieli i inwestorów w całym kraju.

REKLAMA

Uruchomienie nowego oddziału Colliers International, będące odpowiedzią na potencjał długofalowego wzrostu największej gospodarki Afryki Północnej, jest zarazem efektem działań spółki prowadzonych w Egipcie na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

— Odkąd, przed dwudziestoma laty, rozpoczęliśmy swoją działalność w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej Egipt zawsze był dla naszych klientów kluczowym rynkiem. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania tym krajem. Mając na uwadze przybierający na sile popyt ze strony klientów na nieruchomości komercyjne w tym regionie, uznaliśmy, że to właściwy moment, aby uruchomić biuro w Kairze. Jesteśmy przekonani, że pomoże ono naszym klientom osiągać wyznaczane cele. Ponadto stanowi wyraz naszej wiary w długoterminową perspektywę rozwoju gospodarki Afryki Północnej — mówi John D. Davis, dyrektor generalny Colliers International na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

— Globalni inwestorzy, deweloperzy i operatorzy coraz częściej interesują się Egiptem i poszukują odpowiednich strategii wejścia na ten rynek. Oddział w Kairze umożliwia zapewnienie płynności obsługi międzyregionalnej kluczowym klientom korporacyjnym, jak również pozwoli na dalsze rozwijanie naszych kompetencji na poziomie lokalnym — mówi Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers International na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Nad działalnością Colliers International w Egipcie nadzór będą pełnili: John D. Davis, dyrektor generalny Colliers International na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Ian Albert, dyrektor regionalny i szef Działu Wycen i Doradztwa, oraz Stuart Gissing, dyrektor regionalny i szef Działu Powierzchni Handlowych i Działu Zarządzania Nieruchomościami.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA