PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield stawia na hotele

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 mar 2018 14:33

Cushman & Wakefield stawia na hotele Rob Seabrook

Cushman & Wakefield rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych. Wchodzą do niego nowe twarze: dwóch partnerów i starszy rzeczoznawca. Dodatkowo, za badania rynku hotelowego na rzecz klientów całego regionu odpowiadać będzie nowy partner posiadający bogate doświadczenie w tym zakresie.

REKLAMA

W ubiegłym roku firma Cushman & Wakefield zatrudniła Jonathana Hubbarda na stanowisku dyrektora działu nieruchomości hotelowych w regionie EMEA, aby znacząco poszerzyć gamę usług oferowanych klientom działającym na rynku hotelowym w krajach EMEA. Od tego czasu Jonathan Hubbard pozyskał dla firmy szereg specjalistów, w tym Briena Giuntiniego, Partnera w sekcji transakcji hotelowych, który dołączył do Cushman & Wakefield we Frankfurcie z firmy CBRE Hotels w październiku.

Nowe osoby w sekcji transakcji hotelowych

Rob Seabrook, partner, odpowiada za obsługę transakcji w regionie EMEA i blisko współpracuje z Frederikiem le Fichoux, który odpowiada za transakcje inwestycyjne na rynku hotelowym w Europie kontynentalnej. Wcześniej Rob Seabrook kierował działem ds. inwestycji hotelowych w Wielkiej Brytanii w firmie CBRE. Ma blisko 30-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, przy czym przez ostatnie 17 lat koncentrował się na sektorze nieruchomości hotelowych. Doradzał przy transakcjach dotyczących pojedynczych aktywów, jak i portfeli nieruchomości, w tym przy sprzedaży portfela nieruchomości Jupiter za 160 mln funtów, Hotelu Regency przy 100 Queensgate w Londynie za 110 mln funtów oraz portfela hoteli Fitzpatrick w Dublinie za 150 mln euro.

Ed Fitch, partner, dołączył do Cushman & Wakefield w tym miesiącu. Poprzednio pełnił funkcję wiceprezesa w Hotels & Hospitality Group na region EMEA w firmie JLL, w której świadczył usługi doradcze na rzecz inwestorów rynku hotelowego w całym regionie. Przez pięć lat pracował w oddziale firmy JLL w Singapurze, a po niedawnym powrocie do Europy uczestniczył w dużych transakcjach portfelowych dotyczących markowych hoteli w Wielkiej Brytanii oraz jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości hotelowych na terenie Europy. Obsługiwał takich klientów jak największe banki, grupy private equity, zamożni inwestorzy indywidualni oraz giełdowe i prywatne spółki hotelowe.

Lib Dear, starszy rzeczoznawca, dołączyła do Cushman & Wakefield z londyńskiego działu Rynki Kapitałowe firmy CBRE Hotels, w którym odpowiadała za obsługę transakcji sprzedaży.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA