PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield wchodzi do Serbii

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 kwi 2018 15:01

Cushman & Wakefield wchodzi do Serbii Colin Wilson, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA

Cushman & Wakefield nawiązuje współprace na zasadzie wyłączności z biurem stowarzyszonym CBS International na terenie Serbii i Czarnogóry. To krok, który pozwala na wejście doradcom na rynek serbski. 

REKLAMA

- Na terenie Serbii i Czarnogóry rozwijamy się z sukcesem od ponad 10 lat i jesteśmy obecnie niezaprzeczalnym liderem na rynku. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Cushman & Wakefield, która umożliwi nam polepszenie jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Dysponujemy największym zespołem w regionie, a dzięki znajomości specyfiki lokalnego rynku i wsparciu wiodącej międzynarodowej firmy, tworzymy doskonałą platformę, która pozwoli nam na dalszą ekspansję i wdrożenie najlepszych praktyk na nowych rynkach - mówi Dragan Radulovic, dyrektor zarządzający Cushman & Wakefield CBS International. 

Firma Cushman & Wakefield podpisała umowę o współpracy na zasadzie wyłączności z biurem stowarzyszonym CBS International na terenie Serbii i Czarnogóry.

- Nawiązując współpracę z firmą CBS International, która jest niekwestionowanym liderem na rynku, umacniamy naszą pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej. W minionym roku poinformowaliśmy o nawiązaniu kontaktów z podmiotami powiązanymi także w Rumunii, Bułgarii i Macedonii, co świadczy o naszym dążeniu do zagwarantowania klientom obsługi na najwyższym poziomie i poszukiwania możliwości dalszego rozwoju w regionie - mówi Jonathan Hallett, dyrektor firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

CBS International od siedmiu lat jest w Serbii czołową firmą doradczą, która wkroczyła już w drugą dekadę dynamicznego wzrostu. 

- Dzięki trwałym i długoletnim relacjom z podmiotami powiązanymi w regionie EMEA, firma Cushman & Wakefield oferuje również usługi na rynkach, na których obecnie nie dysponuje własnymi biurami. Zyskują na tym zarówno klienci lokalni, jak i globalni, którym możemy zaoferować znajomość lokalnych rynków oraz dostęp do naszej globalnej sieci - mówi Colin Wilson, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

CBS International  oferuje usługi doradcze właścicielom, inwestorom i najemcom, w zakresie każdego aspektu strategii dotyczących nieruchomości, we wszystkich sektorach.

Cushman & Wakefield należy do pierwszej trójki największych firm doradczych świadczących usługi na rynkach nieruchomości komercyjnych na świecie. Zatrudnia 45 tys. pracowników w ponad 70 krajach, a jej łączne przychody szacowane są na ponad 6 mld USD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA