PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ i UGL Services już pod jedną marką

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 wrz 2012 17:58

DTZ i UGL Services już pod jedną marką

Firma UGL Limited ogłosiła, że należące do niej spółki UGL Services i DTZ, które świadczą usługi na rynku nieruchomości, będą działały pod jedną marką.

REKLAMA

Od 5 września 2011 roku, kiedy to firma UGL została właścicielem DTZ, firmy zajmujące się świadczeniem usług na rynku nieruchomości i wchodzące w skład UGL Limited funkcjonowały pod markami DTZ i UGL Services. Z połączenia DTZ i UGL powstała jedna z największych na świecie globalnych spółek świadczących usługi na rynku nieruchomości z rocznymi przychodami na poziomie 2 miliardów dolarów.

- Utworzenie jednej marki to jeden z najważniejszych kroków w realizacji naszej strategii działania na rynku nieruchomości - stworzenie w pełni zintegrowanej, globalnej firmy, która znacząco wpłynie na kształt rynku - mówi Richard Leupen, UGL's Managing Director & CEO.

Jak dodaje pozostanie przy nazwie DTZ podkreśla wartość tej marki - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nieruchomości, której historia sięga 1784 roku.

- Od dziś usługi z zakresu nieruchomości będziemy świadczyć jako firma DTZ. Stajemy się wiodącą na globalnym rynku firmą zatrudniającą ponad 47 tysięcy osób na terenie 52 krajów. Stawiamy na ekspansję i inwestycje w nasz biznes skupiając się jednocześnie na dostarczaniu najwyższej jakości usług naszym klientom. Już teraz czerpiemy zyski z połączenia firm i cieszymy się z kolejnych możliwości, które są przed nami - podsumowuje Richard Leupen.

Siedziba DTZ pozostaje w Los Angeles, w USA. Prezesem DTZ jest Robert Shibuya.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA