PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Erbud chce przejąć niemieckiego dostawcę usług

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 16 lut 2018 08:57

Erbud chce przejąć niemieckiego dostawcę usług Fot. shutterstock

Erbud planuje przejąć niemiecką firmę IVT Weiner + Reimann.

REKLAMA

 IVT Weiner + Reimann zajmuje się głównie obsługą inżynieryjną i serwisową obiektów przemysłowych, montażem, konserwacją i naprawą sieci energetycznych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz sanitarnych.

– Przejęcie niemieckiej spółki o tak szerokim zakresie kompetencji i znaczącej dywersyfikacji źródeł przychodów to element konsekwentnej realizacji naszego modelu biznesowego. Zakłada on między innymi ekspansję zagraniczną, poszerzenie portfolio świadczonych usług, pozyskanie nowego know-how i budowę stabilnego portfela zamówień – mówi cytowany w komunikacie Dariusz Grzeszczak, prezes Erbudu. – IVT zdobywa atrakcyjne kontrakty o wysokiej rentowności, m.in. z tak prestiżowymi markami jak Cargill, ArcelorMittal czy ThyssenKrupp. Jest w bardzo dobrej kondycji finansowej, jako nowi właściciele nie planujemy rewolucji, stawiamy na ewolucję – podkreśla.

Erbud jest generalnym wykonawcą działającym głównie w segmencie kubaturowym, ale prężnie rozwija się także w obszarze budownictwo inżynieryjno-drogowego i przemysłowego, także poza Polską.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA