PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Erbud postawi na rozwój

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 mar 2017 11:58

Erbud postawi na rozwój Dariusz Grzeszczak, prezes zarządu Erbud

Firma Erbud zanotowała w ubiegłym roku rekordowe wyniki. Jak zapowiada jej prezes, najbliższe miesiące będą kontynuacją pozytywnych trendów.

REKLAMA

- Planujemy w dalszym ciągu stały rozwój segmentów naszej działalności, tj. budownictwa kubaturowego, inżynieryjno-drogowego i energetyki. Wyniki za cztery kwartały 2016 r. z rekordowym portfelem są zgodne z  naszymi założeniami i pozwalają nam selektywnie podchodzić do nowych zapytań ofertowych – tłumaczy Dariusz Grzeszczak.

Na poziom wyników i marż w samym IV kwartale ub.r. miało wpływ przesunięcie realizacji kilku dużych kontraktów w Polsce i za granicą, co odsunęło w czasie ich rozliczenie.

Spółka cały czas utrzymuje swoją politykę dywidendową i dzieli się zyskami z akcjonariuszami. 2 czerwca 2016 r. Erbud wypłacił dywidendę za rok 2015 w łącznej kwocie 15,37 mln zł, tj. 1,20 zł na akcję. W styczniu 2017 r. wypłacono także dywidendę nadzwyczajną w wysokości 14,99 zł, tj. 1,17 zł na akcję.

Na koniec grudnia 2016 r. Grupa Erbud posiadała środki pieniężne w wysokości 257,3 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA