PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ernst & Young zmienia nazwę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 lip 2013 16:52

Ernst & Young zmienia nazwę

Międzynarodowa firma doradcza Ernst & Young od 1 lipca 2013 roku na całym świecie będzie się posługiwała nazwą marki EY. 1 lipca rozpoczyna się również proces odświeżania identyfikacji wizualnej firmy.

REKLAMA

Nazwa EY nie jest nowa. Przez wiele lat była powszechnie używana przez pracowników i klientów firmy zamiennie z Ernst & Young.

- Celem wprowadzenia nowej nazwy marki i logo jest ujednolicenie komunikacji w skali globalnej. W komunikacji werbalnej, przez lata nazywani byliśmy w różny sposób. Czasem mówiono lub pisano o nas „Ernst & Young", czasem po prostu „Ernst", a czasami „EY" lub „E&Y". Stąd wybór jednej, najprostszej nazwy i decyzja o wprowadzeniu nowego logo - wyjaśnia Duleep Aluwihare, partner zarządzający EY w Polsce. - Chcemy, aby krótka nazwa na polskim rynku była wymawiana w języku angielskim, co jest dość popularną praktyką w naszym kraju w odniesieniu do marek o korzeniach brytyjskich lub amerykańskich - dodaje.

Nowe logo zostało przygotowane głównie z myślą o internetowych kanałach komunikacji, na które od lat stawia EY. Odświeżonemu logotypowi towarzyszy slogan „Building a better working world". Komunikuje on nową misję firmy polegającą na usprawnianiu otaczającej jej rzeczywistości.

Barbara Górska, dyrektor marketingu EY, podkreśla, że o ile krótsza nazwa będzie stosowana od 1 lipca, o tyle nowa identyfikacja wizualna marki EY będzie wprowadzana sukcesywnie, a dla klientów i firm współpracujących z firmą nic się nie zmieni. - Nazwy spółek EY w Polsce pozostają takie same jak do tej pory. Firmy współpracujące z nami nie powinny podejmować żadnych działań w związku ze zmianą logo i nazwy marki. Nasze wartości również pozostają niezmienione, a priorytetem wciąż jest świadczenie najwyższej jakości usług - tłumaczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA