PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

FB Antczak z Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 gru 2012 15:02

Firma Antczak zdobyła dwa wyróżnienia biznesowe. Chodzi o Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz platynową statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play.

REKLAMA

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland na podstawie badań wiarygodności finansowej i kondycji firm.

- Z dumą i ogromną satysfakcją przyjmujemy wyróżnienie, jakim jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Nasze codzienne relacje z Klientami oraz współpracę z partnerami biznesowymi opieramy o przejrzyste i zrozumiałe zasady. Cieszymy się, że transparentność, rzetelność i wiarygodność naszej firmy zostały potwierdzone przez niezależnych ekspertów - mówi Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.

Firma po raz kolejny została także wyróżniona Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play. W tym roku FB Antczak została uhonorowana najcenniejszą, platynową statuetką. Tytuł jest przyznawany od 1998 roku. Celem przedsięwzięcia jest promowanie etyki w działalności gospodarczej oraz we wzajemnych relacjach przedsiębiorców  z klientami, partnerami, pracownikami oraz społecznością lokalną. Organizatorem programu jest Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", która realizuje go we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.

- Cieszymy się, ze już po raz kolejny nasza firma została doceniona wyróżnieniem Przedsiębiorstwo Fair Play. Jest to zarówno dla nas, jak i dla naszych współpracowników ogromny zaszczyt, a także potwierdzenie, że w codziennej działalności zawsze kierujemy się zasadą fair-play - mówi Marcin Antczak, Wiceprezes Firmy Budowlanej Antczak.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA