PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

FB Antczak z Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 gru 2012 15:02

Firma Antczak zdobyła dwa wyróżnienia biznesowe. Chodzi o Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz platynową statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play.

REKLAMA

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland na podstawie badań wiarygodności finansowej i kondycji firm.

- Z dumą i ogromną satysfakcją przyjmujemy wyróżnienie, jakim jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Nasze codzienne relacje z Klientami oraz współpracę z partnerami biznesowymi opieramy o przejrzyste i zrozumiałe zasady. Cieszymy się, że transparentność, rzetelność i wiarygodność naszej firmy zostały potwierdzone przez niezależnych ekspertów - mówi Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.

Firma po raz kolejny została także wyróżniona Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play. W tym roku FB Antczak została uhonorowana najcenniejszą, platynową statuetką. Tytuł jest przyznawany od 1998 roku. Celem przedsięwzięcia jest promowanie etyki w działalności gospodarczej oraz we wzajemnych relacjach przedsiębiorców  z klientami, partnerami, pracownikami oraz społecznością lokalną. Organizatorem programu jest Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", która realizuje go we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.

- Cieszymy się, ze już po raz kolejny nasza firma została doceniona wyróżnieniem Przedsiębiorstwo Fair Play. Jest to zarówno dla nas, jak i dla naszych współpracowników ogromny zaszczyt, a także potwierdzenie, że w codziennej działalności zawsze kierujemy się zasadą fair-play - mówi Marcin Antczak, Wiceprezes Firmy Budowlanej Antczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA