PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

FBSerwis zmienia strategię

  • wnp.pl
  • 04 paź 2016 13:24

FBSerwis zmienia strategię (mat.pras.)

FBSerwis przygotowuje nową strategię. Firma spodziewa się dużych zmian na rynku facility management.

REKLAMA

- Właściciele obiektów, zwłaszcza tych już wybudowanych 10-15 lat temu, zmagają się z ograniczonymi przychodami z wynajmu powierzchni i rosnącymi kosztami utrzymania - wskazał Artur Pielech, prezes FBSerwis. - W tej sytuacji podniesienie efektywności energetycznej nieruchomości może być szansą na poprawę ich rentowności - wyjaśnił. 

W całej Polsce FBSerwis utrzymuje technicznie obiekty komercyjne, użyteczności publicznej i przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m kw.

- Utrzymujemy obecnie m.in. takie obiekty jak Stadion Narodowy, nieruchomości w Porcie Gdańskim, a także wiele biurowców i galerii handlowych - powiedział Pielech.

Należąca do Ferrovialu i Budimeksu spółka jest także zainteresowana projektami utrzymania i modernizacji budynków oraz infrastruktury miejskiej w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Prezes wskazał, że dotyczy to m.in. podnoszenia efektywności energetycznej budynków oraz oświetlenia ulic.

- Spodziewamy się, że niektóre duże miasta mogą jeszcze w tym roku ogłosić chęć realizacji takich przedsięwzięć w PPP. Zadania tego typu znajdują się w naszej strategii, gdyż Ferrovial ma duże doświadczenie w takich projektach - stwierdził Pielech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA