PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Firmy wykonawcze łączą siły

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 lut 2018 07:50

Firmy wykonawcze łączą siły Fotolia

W styczniu br. dwie warszawskie firmy prowadzące działalność w branży generalnego wykonawstwa robót budowlanych zawarły umowę o współpracy w zakresie realizacji projektów kubaturowych. Dzięki wspólnej kooperacji Fundamental Group i FineTech Construction możliwe będzie uzupełnienie kompetencji obu spółek w celu zdobywania nowych kontraktów na rynku.

REKLAMA

Powyższe rozwiązanie umożliwia korzystanie ze wzajemnych doświadczeń, łączenie potencjałów finansowych oraz technicznych, aby wzmocnić pozycję obu firm w postępowaniach przetargowych. Podmioty wchodzące w skład konsorcjum - Fundamental Group i FineTech Construction zmierzać będą do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest pozyskiwanie i realizacja nowych projektów budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach współpracy obu tych firm.

Fundamental Group to jedna z warszawskich firm budowlanych w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku. Spółka od 27 lat realizuje inwestycje jako generalny wykonawca budynków kubaturowych, zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych oraz obiektów przemysłowych o charakterze produkcyjnym i magazynowym. Firma realizuje ponadto projekty deweloperskie w budownictwie mieszkaniowym, a także budynki biurowe i handlowe na wynajem. W ramach działalności prowadzi na zlecenie inwestorów projekty w systemie „Design and Build”.

FineTech Construction jest spółką zajmującą się generalnym wykonawstwem. Stworzyli ją ludzie mający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Spółka działa w ramach silnego zaplecza finansowego i projektowego spółek powiązanych z grupą Spectra, działalność w ramach tej grupy zapewnia stabilny dostęp do portfela projektów do realizacji, jak również długookresową stabilność finansową.

Konsorcjum Fundamental Group i FineTech Construction już podpisało pierwszą umowę na realizację inwestycji mieszkaniowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA