PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fuzja doradczych gigantów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 sie 2017 09:42

Fuzja doradczych gigantów Fot. Fotolia

BNP Paribas Real Estate ogłosiła przejęcie firmy Strutt & Parker, jednej z największych prywatnych spółek działających na europejskim rynku nieruchomości.

REKLAMA

Spodziewana finalizacja transakcji połączenia brytyjskiego oddziału BNP Paribas Real Estate ze Strutt & Parker ma dojść do skutku we wrześniu br.

BNP Paribas Real Estate jest wiodącym graczem na europejskim rynku nieruchomości świadczącym kompleksowe usługi obejmujące cały cykl życia nieruchomości (development, transakcje, doradztwo, wyceny, zarządzanie nieruchomościami oraz zarządzanie inwestycjami).

Strutt & Parker jest jedną z głównych marek na brytyjskim rynku nieruchomości. Korzystając z sieci 60 biur zlokalizowanych na terenie całej Wielkiej Brytanii, firma oferuje klientom korporacyjnym i indywidualnym szeroką gamę usług dotyczących wszystkich typów nieruchomości (wiejskich, mieszkaniowych, handlowych, magazynowych oraz biurowych).

- Jestem bardzo zaciekawiony perspektywą połączenia z silną marką, jaką jest BNP Paribas Real Estate. Jestem przekonany, iż da nam to nowy impuls do działania i pozwoli się wyróżnić na dynamicznie zmieniającym się rynku globalnym. Pozostaję pod wrażeniem podejścia i szacunku BNP Paribas Real Estate dla tradycyjnych wartości wyznawanych w naszej organizacji i nacisku kładzionego na dbałość o relacje zarówno z pracownikami, jak i klientami z wszystkich sektorów naszej działalności. Fuzja ta stwarza nie tylko atrakcyjne możliwości w gałęzi nieruchomości komercyjnych, ale również otwiera fantastyczne perspektywy w zakresie rynku nieruchomości mieszkaniowych i wiejskich, wynikających z wielkości i siły grupy, którą razem będziemy stanowić - powiedział Thierry Laroue-Pont, CEO, BNP Paribas Real Estate.

- Eksperci z firmy Strutt & Parker, drugiej największej firmy działającej w sektorze nieruchomości wiejskich w Wielkiej Brytanii i trzeciej w sektorze mieszkaniowym, w oparciu o swoje dotychczasowe doświadczenie będą mogli świadczyć usługi związane z tymi sektorami. Da to jednocześnie szansę brytyjskiemu oddziałowi BNP Paribas Real Estate na rozszerzenie zakresu jego działalności.   Połączenie daje możliwość przedstawienia dodatkowych usług w odniesieniu do wszystkich typów aktywów i stworzenia rzeczywistej wartości dodanej dla klientów. Obydwie firmy działają pod hasłem „klient jest najważniejszy”, ze szczególnym nastawieniem na najwyższą jakość usług, co po finalizacji fuzji będzie odzwierciedlone i kontynuowane w działaniach wszystkich zespołów - dodaje Andy Martin, Senior Partner, Strutt & Parker.

Zespoły Strutt & Parker odpowiedzialne za doradztwo z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i wiejskich oraz inwestycje budowlane będą kontynuowały działalność pod szyldem Strutt & Parker, natomiast gałąź nieruchomości komercyjnych działać będzie pod marką BNP Paribas Real Estate. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA