PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria nowych technologii

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 gru 2016 16:45

Galeria nowych technologii Nowa Stacja w Pruszkowie (mat.pras.)

Energooszczędne, ciche albo zbudowane z materiałów nadających się niemal w 100 procentach do recyclingu - takie będą schody i windy w pierwszej galerii handlowej w Pruszkowie.

REKLAMA

Za realizację Nowej Stacji w Pruszkowie odpowiada ECC Real Estate, wchodząca w skład międzynarodowej grupy ECC, która za swoją główną siedzibę na region europejski obrała Warszawę. Firma nawiązała współpracę z Schindler Polska, który wyposaży centrum w ruchome schody i windy.

Wybrane do montażu w Nowej Stacji dźwigi osobowe to windy nowej generacji (modele S5500 oraz S3300). Zużywają co najmniej 40 procent mniej energii niż te o napędzie konwencjonalnym. Jest to możliwe dzięki wydajnemu silnikowi z bezpośrednim transferem mocy, płynnemu startowi z szybkim przejściem do fazy niskiego poboru energii, falownikowi z trybem czuwania oraz nieuciążliwemu dla środowiska układowi bez smarów. Dodatkowo, urządzenia są zbudowane z materiałów nadających się niemal w 100 procentach do recyclingu.

12 planowanych schodów ruchomych to model Schindler 9300, będący do lat niekwestionowanym liderem na rynku światowym. Ich głównym wyróżnikiem jest wysoka jakość wykorzystanych materiałów, a co za tym idzie maksymalna wytrzymałość. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej przekładni Schindlera, z unikalnym, 6-biegowym silnikiem, minimalizuje wibracje i zapewnia niski poziom hałasu oraz dłuższą żywotność schodów.

W naszych schodach wykorzystujemy najbardziej niezawodne rolki poliuretanowe, gwarantujące bezproblemową i płynną pracę . W miejsce stalowych, używamy wyłącznie aluminiowych stopni, które wykonane są bez połączeń śrubowych. Są one lżejsze i bardziej wytrzymałe w porównaniu ze stopniami stalowymi, co gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę naszymi schodami nawet po wielu latach eksploatacji – mówi Bogumił Borkowski, Escalator Product Manager w Schindler Polska.

Nowa Stacja będzie zlokalizowana w ścisłym centrum Pruszkowa, w bliskiej odległości do dworca PKP. Umożliwi to mieszkańcom okolicznych miejscowości robienie zakupów bez konieczności podróży do Warszawy. Całkowita powierzchnia kompleksu wyniesie 66 790 mkw., a powierzchnia najmu – 26 800mkw.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA