PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman buduje w Polsce centra logistyczne o powierzchni 42 tys. mkw.

  • Autor: Goodman
  • 06 maj 2011 10:59

Łączna powierzchnia budowanych przez Grupę Goodman obiektów logistycznych na terytorium kontynentalnej Europy wynosi ponad 562 tys. mkw. - podała firma.

REKLAMA

Greg Goodman, dyrektor generalny Grupy spodziewa się, że przychody grupy z działalności międzynarodowej przekroczą niebawem 50 proc. łącznych przychodów, na co zasadniczy wpływ będą miały wyniki osiągane przez firmę na rynku europejskim.

Tylko w Polsce Grupa buduje obecnie obiekty o łącznej powierzchni 42 tys. mkw. W Krakowie powstaje właśnie magazyn o powierzchni 14 tys. mkw. i wartości inwestycji wynoszącej 11 mln euro. Na etapie realizacji inwestycji obiekt objęty jest w 75 proc. umowami najmu.

Równocześnie powstaje także we Wrocławiu magazyn o powierzchni 28 tys. mkw. dla spółki TJX Europe, który już objęty jest umową najmu na okres 10 lat. Planowanym terminem ukończenia inwestycji jest listopad 2011 r. Po wybudowaniu wartość obiektu wyniesie ponad 21 mln euro i będzie największym projektem deweloperskim Grupy w Polsce w I kwartale 2011 r.

W lutym Goodman zakończył w Toruniu rozbudowę magazynu o powierzchni 10,1 tys. mkw. dla firmy Nissin o wartości 6 mln euro.

Goodman Poland posiada, buduje i zarządza nieruchomościami logistycznymi, takimi jak magazynyy i centra dystrybucyjne.

Goodman oferuje również szereg notowanych i nienotowanych funduszy nieruchomościowych. Firma pracuje nad budowaniem wartości w zakresie nieruchomości przemysłowych oraz zarządzania funduszami, poprzez nowe przedsięwizięcia oraz biznesowe i inwestycyjne oferty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA