PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele na celowniku. Colliers tworzy nowy dział

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 mar 2018 10:57

Hotele na celowniku. Colliers tworzy nowy dział Rafał Rosiejak, dyrektor Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych Colliers

Colliers International będzie świadczył usługi doradcze dla rynku hotelowego. Na czele nowo utworzonego działu stanie Rafał Rosiejak, który z początkiem marca objął stanowisko dyrektora Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych.

REKLAMA

Rafał jest związany z rynkiem hotelowym od 2004 roku, kiedy został dyrektorem generalnym hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. W latach 2008-2012 był odpowiedzialny za przygotowanie bazy noclegowej dla drużyn, sponsorów i kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™ jako krajowy koordynator ds. zakwaterowania. W latach 2013-2014 pracował w Zurichu dla FIFA przy organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup Russia 2018 jako szef zakwaterowania, będąc jednocześnie dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie zorganizował ponad 1000 wydarzeń, kongresów i konferencji, m.in. Szczyt Klimatyczny ONZ, roczny kongres Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Szczyt NATO. W latach 2016-2017 Rafał był dyrektorem w jednym z największych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce – Expo Mazury w Ostródzie, a następnie dołączył do zespołu Hotel Professionals, gdzie przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek nowy hotel – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

— Sektor hotelowy zanotował w 2017 roku najlepszy wynik w swojej historii. Wartość transakcji z udziałem nieruchomości hotelowych wyniosła 340 mln EUR, czyli aż 7 proc. udziału w całym wolumenie inwestycyjnym. Znacznie wzrosła także liczba projektów w budowie i planowanych, już nie tylko w Warszawie czy Trójmieście, ale również w innych miastach regionalnych. Tendencję wzrostową wykazuje też popyt na usługi hotelowe w polskich miejscowościach turystycznych. Dostrzegamy ogromny potencjał w rynku hotelowym i chcemy być częścią rozwoju tego sektora w Polsce. Niezwykle bogate doświadczenie Rafała pozwoli nam zaoferować kompleksowe doradztwo w tym zakresie i poszerzy wachlarz usług dostarczanych przez Colliers — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

— Bardzo się cieszę z możliwości dołączenia do Colliers International. Nowo utworzony zespół hotelowy swoim bogatym doświadczeniem będzie wspierał inwestorów na rynku hotelarskim. Będziemy doradzać klientom i partnerom na terenie całej Polski, podpowiadając im najkorzystniejsze rozwiązania, m.in. nawiązywanie współpracy z największymi światowymi sieciami hotelowymi tak, aby zapewnić skuteczny i szybki rozwój istniejących i powstających obiektów — mówi Rafał Rosiejak, dyrektor Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych w Colliers International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA