PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL ponownie partnerem strategicznym ABSL w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 mar 2015 15:26

JLL, międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości, została po raz czwarty z rzędu wybrana Partnerem Strategicznym ABSL (Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych – Association of Business Service Leaders).

REKLAMA

JLL jest firmą działającą w obszarze doradztwa przy najmie nowych biur, relokacjach i renegocjacjach na rzecz z sektora usług dla biznesu.

ABSL jest wiodącą organizacją branżową zrzeszającą najważniejszych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. JLL wspiera ABSL od początków jego działania, a funkcję strategicznego partnera i konsultanta ds. nieruchomości będzie pełnić czwarty rok z rzędu.

W ramach współpracy firma m.in. promuje Polskę jako lokalizację dla projektów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także wspiera ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi w Polsce i szerzej - w Europie Środkowo - Wschodniej i Zachodniej. Firma uczestniczy w roli doradcy w konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całego kraju, przedstawia najnowsze badania oraz dostarcza analizy rynkowe do raportów ABSL dotyczących szeroko pojętego sektora, a także pomaga w ich promocji w kraju i zagranicą.

- Szerokie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży, najwyższej jakości analizy rynkowe oraz doskonała ekspertyza JLL były czynnikami, które zadecydowały o ponownym, czwartym z rzędu, wyborze JLL jako Partnera Strategicznego ABSL. Niezwykle cieszymy się, że nasza wspólna praca na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu będzie kontynuowane - komentuje Paweł Panczyj, dyrektor zarządzający ABSL.

- Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani Partnerem Strategicznym ABSL, wiodącej w tej części kontynentu organizacji zrzeszającej największych graczy na rynku usług dla biznesu - sektorze coraz ważniejszym dla polskiej gospodarki. Kontynuacja kilkuletniej już współpracy z ABSL pomaga nam w budowie doświadczenia i specjalizacji JLL w obsłudze firm z tej branży. Wspólnie z ABSL będziemy też kontynuować działania na rzecz promocji Polski jako jednej z najważniejszych na świecie lokalizacji dla projektów z obszaru nowoczesnych usług dla biznesu - tłumaczy Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA