PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kryzys zapoczątkował wielkie zmiany na rynku doradców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2014 13:09

Współczesny rynek nieruchomości komercyjnych stawia poważne wyzwania nie tylko przed inwestorami, deweloperami, czy najemcami. Konieczność dostosowania się do zmieniających warunków znacząco wpłynęła na działalność agencji doradczych. - Inwestorzy chcą współpracować z jedną firmą, która dostarczy im kompleksową ofertę. Dla nas oznacza to ciągłe ulepszanie świadczonych usług takich jak zarządzanie projektami czy doradztwo budowlane - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Alan Colquhoun, dyrektor zarządzający DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA

Jak tłumaczy Alan Colquhoun, dyrektor zarządzający DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej, kryzys zapoczątkował wielkie zmiany na rynku doradców nieruchomościowych.

- W świecie pokryzysowym, poziom usług doradczych powinien znajdować się na bardzo wysokim poziomie - mówi Colquhoun.

Obecnie dla największych najemców powierzchni komercyjnych szczególnie ważna jest kompleksowa obsługa.

- Inwestorzy chcą współpracować z jedną firmą, która dostarczy im kompleksową ofertę. Dla nas oznacza to ciągłe ulepszanie świadczonych usług takich jak zarządzanie projektami czy doradztwo budowlane - dodaje dyrektor zarządzający DTZ.

Swój wpływ na rynek mają także nowe trendy, takie jak kwestia ochrony środowiska, a także konieczność radzenia sobie z kwestiami demograficznymi, czy z sytuacją na rynku pracy.

- To wszystko pokazuje, jak bardzo nasza dzisiejsza praca różni się od tradycyjnej działalności brokerskiej - tłumaczy Alan Colquhoun.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA