PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kuehne + Nagel kontynuuje współpracę z C&A

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2013 13:23

Firma C&A zadecydowała o przedłużeniu trwającej od 2006 roku współpracy z Kuehne + Nagel. Zgodnie z nowym kontraktem, Kuehne + Nagel będzie kontynuować obsługę logistyczną klienta w zakresie kontroli jakości oraz transportu lotniczego i morskiego.

REKLAMA

Kuehne + Nagel transportuje odzież na wieszakach (garment-on-hanger) i w płaskich paczkach z fabryk C&A znajdujących się na południu, w centrum i na północy Chin. Dodatkowo, przeprowadza kontrole jakości zgodne z wymogami klienta w specjalnie do tego celu stworzonych zintegrowanych centrach kontroli jakości znajdujących się w terminalach kontenerowych Kuehne + Nagel w Yantian, Szanghaju, Tiencin i Dalian, skąd realizowane są skonsolidowane wysyłki transportem morskim do Europy. Kuehne + Nagel zarządza również transportem lotniczym towarów C&A z lotnisk w Szanghaju, Pekinie i Kantonie do centrów dystrybucjnych w Niemczech.

- Firma Kuehne + Nagel dowiodła doskonałej znajomości know-how logistyki dla handlu detalicznego a jej wyspecjalizowany zespół ekspertów umożliwił płynne i profesjonalne wdrożenie rozwiązań logistycznych kluczowych dla naszej branży - skomentował Patrick Rupprecht, Coordinating Manager logistyki centralnej, transportu zagranicznego, europejskiego i odpraw celnych w firmie C&A.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że firma C&A powierzyła nam zarządzanie swoją logistyką. Przedłużenie współpracy świadczy o tym, że potrafimy stworzyć wartość dodaną dla procesów logistycznych naszych klientów - powiedział Andy Weber, dyrektor zarządzacjący Kuehne + Nagel w Azji i na Pacyfiku.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA