PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

NAI Global kontynuuje działalność w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lut 2015 08:14

NAI Global przedłużył kontrakt z NAI Estate Fellows w Polsce na kolejne 5 lat. NAI Global to jedna z firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA

- Bardzo cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z NAI Estate Fellows na rynku polskim. - mówi Jay Olshonsky, President of NAI Global - Wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej - dodaje.

NAI Estate Fellows jest wyłącznym przedstawicielem NAI Global na Polskę. Działa w Polsce od 7 lat i posiada 5 biur: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. W tym czasie NAI Estate Fellows zbudował portfolio nieruchomości o powierzchni niemal 400 000 mkw.

- Dotychczasową działalność w Polsce oceniamy bardzo dobrze. W ubiegłym roku otwarte zostało biuro NAI Estate Fellows w Gdańsku, a w planach jest rozwój struktur na południu Polski. Nasi doradcy to profesjonaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, a którzy postanowili stworzyć własny biznes. Dzięki takiemu modelowi współpracy jesteśmy partnerem, który prezentuje bardzo wysoki poziom usług, a jednocześnie jest efektywny kosztowo i dynamicznie dostosowuje się do wymagań naszych klientów - mówi Ewa Cieśla członek zarządu NAI Estate Fellows.

- W naszym portfolio dominują nieruchomości biurowe. W Polsce pracujemy między innymi z takimi klientami jak HB Reavis, Catalyst Capital czy BPH TFI, dla których realizujemy kompleksowe usługi zarządzania i komercjalizacji budynków - mówi Bartosz Pustuł dyrektor Działu Zarządzania

- Dzięki współpracy z NAI Global korzystamy z rozwiązań systemowych. W ramach sieci wymieniamy się też doświadczeniami i dzięki temu możemy zaproponować naszym partnerom rozwiązania nastawione na optymalizację kosztów eksploatacyjnych nieruchomości. Na kolejne lata mamy ambitne plany rozwoju, a biorąc pod uwagę optymistyczne informacje płynące z rynku jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie je z realizować - dodaje.

NAI Estate Fellows istnieje na polskim rynku od 2008 roku i oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Firma w Polsce posiada pięć biur w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Obecnie zespół NAI Estate Fellows w Polsce obsługuje budynki o łącznej powierzchni niemal czterystu tysięcy metrów kwadratowych i pół tysiąca umów najmu. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA