PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nie czekam z założonymi rękami - sylwetka Moniki Rajskiej-Wolińskiej, nominowanej do Prime Property Prize

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 wrz 2013 09:21

Nie czekam z założonymi rękami - sylwetka Moniki Rajskiej-Wolińskiej, nominowanej do Prime Property Prize

Jeśli Monika Rajska-Wolińska nie związałaby swojej kariery zawodowej z nieruchomościami, to satysfakcję przyniósłby jej zawód coacha lub doradcy personalnego. - Innym pomysłem mogłaby być własna firma, być może z branży modowej, dzięki której mogłabym promować polski design i kreatywność - mówi partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

REKLAMA

 

Jednak życie zawodowe Moniki Rajskiej-Wolińskkiej z branżą nieruchomości komercyjnych było związane niemal od zawsze - od 1996 roku, kiedy w Polsce nowoczesny rynek dopiero raczkował. - Rozwijałam się zatem razem z nią, odkrywając jej tajniki, trudności, ale i ogromne możliwości - wspomina. Wkrótce po tym jak dołączyła do zespołu Colliers, stworzyła nowy dział doradztwa i badań rynku. Następnie, wspólnie z Ewą Czarnecką, otworzyła dział wycen nieruchomości.

Wtedy jeszcze nie wiedziała, że za jakiś czas stanie na czele polskiego oddziału tej firmy. - Byłam szeregowym pracownikiem, ale nie lubiłam czekać z założonymi rękami, chciałam działać w szerszym wymiarze. Dlatego też, po sukcesie dwóch otwartych przeze mnie działów, które okazały się dla firmy bardzo dużą pomocą, zdecydowałam się rozszerzyć działalność Colliers w nowych kierunkach - mówi Monika Rajska-Wolińska.

Wspólnie z Peterem Love otworzyła dział zarządzania nieruchomościami, który dziś zatrudnia ponad 60 osób. Wyjątkową aktywność i zaangażowanie Moniki Rajskiej-Wolińskiej w rozwój agencji dostrzegli właściciele firmy. W 2011 roku powierzono jej zarządzanie spółką.

Największą satysfakcję w pracy daje jej możliwość częstego kontaktu i doradzania ludziom, a także nieustanne wyzwania związane ze zmieniającym się rynkiem. - Nieruchomości to żywy produkt, który trzeba rozwijać i ulepszać, aby zapewniał swojemu właścicielowi zysk. Lubię takie wyzwania - motywują mnie do ciągłego rozwoju - opowiada.

Niestety piastowanie wysokiego stanowiska w międzynarodowej korporacji sprawia, że jej czas dla bliskich jest mocno ograniczony. - Trzeba pogodzić się z faktem, że często zamiast na kolacji z rodziną trzeba się pojawić na bankiecie, spotkaniu z klientem lub wyjechać w podróż służbową. Czasu wolnego zostaje bardzo mało, a trzeba go jeszcze rozdzielić pomiędzy rodzinę i zainteresowania - informuje. Dodaje, że w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze, z dala od zgiełku miasta. Samotne chwile nie trwają jednak długo, bo... szybko zaczyna jej brakować towarzystwa ludzi.

Monika Rajska-Wolińska została nominowana do konkursu Prime Property Prize 2013. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w czasie uroczystej gali, odbywającej się w ramach Property Forum 2013. Obecnie na naszej stronie trwa głosowanie.

Więcej o konkursie i nominowanych: http://www.propertynews.pl/prime-propert-prize-2013

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA