PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nie czekam z założonymi rękami - sylwetka Moniki Rajskiej-Wolińskiej, nominowanej do Prime Property Prize

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 wrz 2013 09:21

Nie czekam z założonymi rękami - sylwetka Moniki Rajskiej-Wolińskiej, nominowanej do Prime Property Prize

Jeśli Monika Rajska-Wolińska nie związałaby swojej kariery zawodowej z nieruchomościami, to satysfakcję przyniósłby jej zawód coacha lub doradcy personalnego. - Innym pomysłem mogłaby być własna firma, być może z branży modowej, dzięki której mogłabym promować polski design i kreatywność - mówi partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

REKLAMA

 

Jednak życie zawodowe Moniki Rajskiej-Wolińskkiej z branżą nieruchomości komercyjnych było związane niemal od zawsze - od 1996 roku, kiedy w Polsce nowoczesny rynek dopiero raczkował. - Rozwijałam się zatem razem z nią, odkrywając jej tajniki, trudności, ale i ogromne możliwości - wspomina. Wkrótce po tym jak dołączyła do zespołu Colliers, stworzyła nowy dział doradztwa i badań rynku. Następnie, wspólnie z Ewą Czarnecką, otworzyła dział wycen nieruchomości.

Wtedy jeszcze nie wiedziała, że za jakiś czas stanie na czele polskiego oddziału tej firmy. - Byłam szeregowym pracownikiem, ale nie lubiłam czekać z założonymi rękami, chciałam działać w szerszym wymiarze. Dlatego też, po sukcesie dwóch otwartych przeze mnie działów, które okazały się dla firmy bardzo dużą pomocą, zdecydowałam się rozszerzyć działalność Colliers w nowych kierunkach - mówi Monika Rajska-Wolińska.

Wspólnie z Peterem Love otworzyła dział zarządzania nieruchomościami, który dziś zatrudnia ponad 60 osób. Wyjątkową aktywność i zaangażowanie Moniki Rajskiej-Wolińskiej w rozwój agencji dostrzegli właściciele firmy. W 2011 roku powierzono jej zarządzanie spółką.

Największą satysfakcję w pracy daje jej możliwość częstego kontaktu i doradzania ludziom, a także nieustanne wyzwania związane ze zmieniającym się rynkiem. - Nieruchomości to żywy produkt, który trzeba rozwijać i ulepszać, aby zapewniał swojemu właścicielowi zysk. Lubię takie wyzwania - motywują mnie do ciągłego rozwoju - opowiada.

Niestety piastowanie wysokiego stanowiska w międzynarodowej korporacji sprawia, że jej czas dla bliskich jest mocno ograniczony. - Trzeba pogodzić się z faktem, że często zamiast na kolacji z rodziną trzeba się pojawić na bankiecie, spotkaniu z klientem lub wyjechać w podróż służbową. Czasu wolnego zostaje bardzo mało, a trzeba go jeszcze rozdzielić pomiędzy rodzinę i zainteresowania - informuje. Dodaje, że w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze, z dala od zgiełku miasta. Samotne chwile nie trwają jednak długo, bo... szybko zaczyna jej brakować towarzystwa ludzi.

Monika Rajska-Wolińska została nominowana do konkursu Prime Property Prize 2013. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w czasie uroczystej gali, odbywającej się w ramach Property Forum 2013. Obecnie na naszej stronie trwa głosowanie.

Więcej o konkursie i nominowanych: http://www.propertynews.pl/prime-propert-prize-2013

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA