PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy gracz wchodzi do Polski. Tworzy ofertę, jakiej jeszcze nie było

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 mar 2016 08:29

Nowy gracz wchodzi do Polski. Tworzy ofertę, jakiej jeszcze nie było Oficjalnego otwarcia dokonali m.in. Andrea Boeri, Head of Strategic Business Development, Prelios (trzeci od lewej), ambasador Włoch w Polsce, Alessandro De Pedys (trzeci od prawej) i Maja Biesiekierska, szefowa Prelios REA (druga od prawej).

Prelios Real Estate Advisory formalnie zainaugurował działalność w nowym biurze w Warszawie. Cel firmy jest prosty - stworzyć ofertę, której jeszcze nie ma na rynku.

REKLAMA

Prelios to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie grupa spółek świadczących usługi z zakresu zarządzania aktywami oraz doradztwa dla sektora nieruchomości w Europie. Zatrudniająca łącznie około 500 osób firma Prelios posiada w swoim portfolio aktywa o łącznej wartości ok. 5,4 mld euro, z czego większość ulokowana jest we Włoszech i Niemczech.

W 2015 roku firma otworzyła nowy rozdział w historii swojej obecności na polskim rynku. Chodziło o Polskę. W listopadzie Prelios wprowadził się do wieżowca Cosmopolitan.

- Chcemy stworzyć unikalną, szytą na miarę naszego klienta, ofertę. Naszym celem nie jest zatrudnianie jak największej liczby konsultantów, ale jakość obsługi naszych partnerów - mówi Maja Biesiekierska, szefowa Prelios REA.

Oficjalne otwarcie przyciągnęło takich gości, jak ambasador Włoch w Polsce, Alessandro De Pedys czy Andrea Boeri, Head of Strategic Business Development, Prelios.

Pierwsza spółka z grupy Prelios, należąca do koncernu Pirelli, pojawiła się w Polsce ponad 10 lat temu. Początkowo zajmowała się działalnością deweloperską. Z biegiem czasu włoska grupa rozszerzyła profil działalności, czego owocem jest Prelios Real Estate.

Kluczowymi obszarami działalności Prelios REA będą doradztwo inwestycyjne, zarządzanie aktywami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. W spektrum zainteresowania Prelios REA znajdą się przede wszystkim obiekty takie jak centra handlowe, biurowce, hotele czy centra logistyczne.

Model biznesowy spółki jest oparty na dostarczeniu profesjonalnych usług doradczych na każdym etapie realizacji projektu inwestycyjnego, począwszy od analizy rynku, wyszukania i selekcji odpowiednich projektów, audyt i analizę opłacalności, finansowanie, obsługę transakcji zakupu, aż po kompleksowe zarządzanie aktywami, obejmujące zarządzanie umowami najmu oraz, potencjalnie, procesem ewentualnej sprzedaży aktywów. W ramach strategii zorientowanej na indywidualne potrzeby klientów, specjaliści Prelios REA doradzą również jak podnieść wartość nieruchomości, zoptymalizować koszty i poprawić procesy zarządzania obiektem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA