PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy podmiot doradczy wkracza do Polski

 • Autor: Propertynews.pl
 • 20 maj 2015 08:27

Nowy podmiot doradczy wkracza do Polski Maja Biesiekierska

Prelios, europejska grupa specjalizująca się w zarządzaniu aktywami i usługach doradczych dla sektora nieruchomości, powołała spółkę Prelios Real Estate Advisory. Nowy podmiot, będzie świadczył specjalistyczne usługi kompleksowego doradztwa inwestycyjnego, w tym zarządzania aktywami oraz nabywania i zbywania nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA

Prelios, to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie grupa spółek świadczących usługi z zakresu zarządzania aktywami oraz doradztwa dla sektora nieruchomości w Europie. Zatrudniająca około 500 osób firma Prelios posiada w swoim portfolio aktywa o łącznej wartości ok. 5,4 mld euro, z czego większość ulokowana jest we Włoszech i Niemczech. Prelios działa w dwóch obszarach geograficznych: w Europie Południowej (siedziba w Mediolanie) oraz Europie Północnej i Środkowej (oddziały w Hamburgu i Warszawie). Funkcję Country Managera na Niemcy i Polskę pełni Andrea Boeri.

- W Polsce pojawiliśmy się już osiem lat temu, pierwotnie jako Pirelli Real Estate. Z dumą informujemy, że podjęliśmy decyzję o utworzeniu w Polsce nowej spółki, której misją będzie dostarczanie inwestorom najwyższej jakości usług doradczych - komentuje Andrea Boeri.

- W wyniku zmiany profilu działalności Prelios, pod nową nazwą, skupi się na obsłudze klientów instytucjonalnych w Polsce. Uważamy, że jest to najwłaściwszy moment, gdyż polski rynek nieruchomości jest coraz częściej postrzegany przez inwestorów jako bardziej atrakcyjny niż bardziej dojrzałe rynki europejskie - dodaje.

Na czele Prelios REA stanie Maja Biesiekierska, posiadająca osiemnastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie usług doradztwa inwestycyjnego dla sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie cztery lata, jako dyrektor zarządzająca firmy Polish Properties Investment Advisory Services, Maja Biesiekierska zajmowała się specjalistycznym doradztwem dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. W swojej karierze zawodowej, pracując zarówno dla polskich, jak i brytyjskich firm doradczych, zarządzała aktywami o łącznej wartości ponad 0,5 mld euro.

- Z wielką przyjemnością podjęłam wyzwanie, jakim jest zbudowanie polskiego portfolio projektów Prelios. Jestem pełna optymizmu przede wszystkim dlatego, że widzę rzeczywiste zainteresowanie i wyraźny popyt na nasze usługi już w pierwszych dniach działalności spółki. Zamierzam w pełni wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, m.in. w pracy przy ratowaniu zagrożonych aktywów inwestycyjnych, w połączeniu z know-how, jakim dysponuje Grupa Prelios w Europie, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard usług doradczych - komentuje Maja Biesiekierska.

 • 1
 • 2
 • tysiacletni 2015-06-23 09:28:34
  No to dobrze. Bo jako czytelnik niezwiązany z tą branżą, już mam trochę dość obecności w każdym miejscu JLL.

  Ale może to dlatego, że niedaleko miejsca gdzie mieszkam, w centrum miasta, stoi straszliwie zaśmiecona działka z dumną tablicą - "do sprzedaży, zapraszamy do kontaktu JLL". Brrrrr....

  A może ktoś z JLL to przeczyta i coś zrobią.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA