PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Optymalne zarządzanie nieruchomością? Szukamy dobrych rozwiązań

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 gru 2015 07:58

W obecnej sytuacji w firmach istotne są możliwości optymalizacji w każdym obszarze działalności. Szukamy takich rozwiązań, które będą łatwe do zastosowania w polskich realiach - mówi Małgorzata Wilczek, dyr. Dywizji Facility Management FBSerwis.

REKLAMA

- Czerpiemy wzorce od naszych hiszpańskich udziałowców i staramy się dostarczyć na polski rynek innowacyjny pakiet usług w zakresie oprogramowania, w którym będziemy integrowali informacje, przetwarzali, analizowali i wykorzystywali je do optymalizacji kosztów ponoszonych przez naszych klientów - tłumaczy Małgorzata Wilczek. 

W prowadzonych 28 projektach firma FBSerwis w br. wdrożyła system do zbierania i analizowania danych dotyczących parametrów mediów, jak i całej infrastruktury technicznej nieruchomości. - Dane te pozwalają naszym klientom pozyskanie i posiadanie online danych dotyczących swoich nieruchomości, umożliwiają też analizowanie inwestycji na przyszłość - mówi Małgorzata Wilczek. 

Facility Management świadczy szerokie spektrum usług dla nieruchomości komercyjnych i sektora publicznego, polegających na zapewnieniu wsparcia, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników nieruchomości.  Mają one też optymalizować koszty, głównie w obszarach eksploatacyjnych, kosztów mediów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA