PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pierwsza internetowa galeria handlowa?

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 maj 2012 16:08

W wyniku projektu współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka POIG 8.1 powstał serwis timelo.pl, innowacyjna platforma, dzięki której klienci mogą zrobić zakupy oraz korzystać z wielu rodzajów usług, np. pralni, biura podróży, kwiaciarni, rezerwacji kortów do squasha i tenisa czy szerokiej bazy sprawdzonych fachowców dla domu i rodziny.

REKLAMA

- Naszym celem było stworzenie nowatorskiego serwisu, który pozwoli uwolnić się od zajmujących wiele czasu codziennych obowiązków. Staramy się, aby nasi klienci mieli możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług znajdujących się na jednej platformie - stanowiącej swoistą internetową galerię handlową. Już teraz, za pomocą kilku kliknięć, można m.in. zrobić zakupy spożywcze, zlecić pranie, znaleźć fachowców od różnych zadań lub zorganizować wycieczkę wspólnie z asystentem podróży. Wierzymy, że dzięki pracy naszego zespołu, kupujący docenią innowacyjność, funkcjonalność oraz konkurencyjność cenową, a serwis timelo stanie się codziennym osobistym asystentem każdego użytkownika - mówi Piotr Strzelecki, pomysłodawca i kierownik projektu. - Ponadto, jest to pierwszy na rynku integrator sklepów detalicznych z branży FMCG i usług - dodaje.

Kluczowymi odbiorcami serwisu są deweloperzy, którzy do oferty mieszkaniowej mogą dołączyć usługę oferowaną przez serwis timelo. Dla nich, jak i dla zarządców nieruchomości, wprowadzenie usługi oznacza zaoferowanie na masową skalę rozwiązania opartego na technologii informatycznej.

Klient końcowy, czyli lokator, zyskuje zaś przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Mieszkańcy apartamentowców mogą uzyskać dostęp do serwisu dzięki wykupieniu usługi przez dewelopera lub samodzielnie w ramach pakietu timelo zwiększającego wysokość czynszu. Mieszkańcy mogą korzystać bez ograniczeń z serwisu, zlecać usługi i robić zakupy, a odbiór ich zamówień odbywa się w miejscu zamieszkania w wyznaczonym przedziale godzinowym.

Timelo to sposób na zakupy w sieci bez kosztów dostawy, bez wymaganej minimalnej kwoty zakupów, z dostępem do wielu rodzajów sklepów, usług i funkcji jednocześnie.

Zamówienia dostarczane są bezpośrednio do biura, apartamentowca lub mogą być odebrane osobiście w Punkcie Obsługi timelo znajdującym się w Warszawie, przy ulicy Konstruktorskiej 9.

Portal timelo jest własnością nSpiro Sp. z o.o.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA