PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polimex prosi o ponowne przesunięcie terminu wykonania zobowiązań

  • wnp.pl
  • 03 lut 2014 08:06

Polimex-Mostostal - w związku z kolejnym naruszeniem umowy restrukturyzacyjnej - wystąpił do wierzycieli o zgodę na przesunięcie terminu wykonania zobowiązań do 30 kwietnia.

REKLAMA

Naruszenie umowy restrukturyzacyjnej polegało na niezapłaceniu w terminie do 31 stycznia przez spółkę na rzecz wierzycieli będących stroną umowy całości odsetek od kredytów oraz wierzytelności obligatariuszy, które były objęte umową. Polimex nie zapłacił także roszczeń zwrotnych z tytułu wypłat z gwarancji wystawionych przez banki.
- Najistotniejszym skutkiem wystąpienia przedmiotowego przypadku naruszenia Umowy jest możliwość wypowiedzenia Umowy przez każdego Wierzyciela. Spółka wystąpiła do Wierzycieli o zgodę na przesunięcie ww. terminu na dzień 30 kwietnia 2014 r. - poinformował Polimex.

Polimex-Mostostal 25 października podpisał aneks do umowy restrukturyzacyjnej z Pekao, PKO BP, BOŚ, BZ WBK oraz Bankiem Millennium, a także obligatariuszami posiadającymi wierzytelności z tytułu obligacji wyemitowanych przez spółkę o łącznej wartości nominalnej około 144 mln zł.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA