PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rewolucja w TPA. Już nie Horwath

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2016 11:00

Rewolucja w TPA. Już nie Horwath Wojciech Sztuba

5 września 2016 r. międzynarodowa firma doradcza TPA opuściła Crowe Horwath i jako odrębny podmiot pod nazwą TPA kontynuuje działalność w charakterze niezależnego członka Baker Tilly Europe Alliance

REKLAMA

Baker Tilly Alliance jest nowoutworzonym sojuszem strategicznym grupy kapitałowej TPA (11 państw Europy Środkowo-Wschodniej), Baker Tilly Roelfs (niemieckiej praktyki Baker Tilly zatrudniającej ponad 1000 ekspertów w 12 biurach w Niemczech) oraz sieci globalnej Baker Tilly International.

Dzięki tej inicjatywie TPA znacząco poszerza swój potencjał rozwojowy w obszarze niemieckojęzycznym, jednocześnie utrzymując i wzmacniając korzyści wynikające z członkostwa w jednej z największych sieci firm doradczych na świecie.

TPA to założona ponad 35 lat temu w Austrii sieć, która obecnie zatrudnia ponad 1000 ekspertów w 11 państwach regionu. W Polsce TPA rozpoczeła działalność w 2005 r. Łączna wartość transakcji na rynku nieruchomości, przy których doradzała do tej pory w Polsce przekracza 4 mld euro.

- TPA operuje na trzech poziomach zasięgu kompetencyjnego: po pierwsze, jesteśmy wiodącym doradcą lokalnym w każdym z 11 państw Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, w których mamy nasze biura. Po drugie, jesteśmy największą regionalną doradczą grupą kapitałową w tej części Europy. Po trzecie, jesteśmy członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym oferujemy wsparcie eksperckie jednej z największych globalnych sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i doradców biznesowych Baker Tilly International – mówi Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA w Polsce.

- Jesteśmy przywiązaniu do naszych wartości i standardów, będziemy świadczyć najwyższej jakości wyspecjalizowane branżowo usługi doradcze. Naszymi najważniejszymi narzędziami pozostaną nie tyle kalkulatory i arkusze kalkulacyjne, co uważne oko, czułe ucho, dobra pamięć i uczciwa rozmowa. Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – to niezmiennie nasze codzienne motto. Tak na szczeblu regionalnym, jak i międzynarodowym – komentuje Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający TPA w Polsce.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA