PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rewolucja w TPA. Już nie Horwath

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2016 11:00

Rewolucja w TPA. Już nie Horwath Wojciech Sztuba

5 września 2016 r. międzynarodowa firma doradcza TPA opuściła Crowe Horwath i jako odrębny podmiot pod nazwą TPA kontynuuje działalność w charakterze niezależnego członka Baker Tilly Europe Alliance

REKLAMA

Baker Tilly Alliance jest nowoutworzonym sojuszem strategicznym grupy kapitałowej TPA (11 państw Europy Środkowo-Wschodniej), Baker Tilly Roelfs (niemieckiej praktyki Baker Tilly zatrudniającej ponad 1000 ekspertów w 12 biurach w Niemczech) oraz sieci globalnej Baker Tilly International.

Dzięki tej inicjatywie TPA znacząco poszerza swój potencjał rozwojowy w obszarze niemieckojęzycznym, jednocześnie utrzymując i wzmacniając korzyści wynikające z członkostwa w jednej z największych sieci firm doradczych na świecie.

TPA to założona ponad 35 lat temu w Austrii sieć, która obecnie zatrudnia ponad 1000 ekspertów w 11 państwach regionu. W Polsce TPA rozpoczeła działalność w 2005 r. Łączna wartość transakcji na rynku nieruchomości, przy których doradzała do tej pory w Polsce przekracza 4 mld euro.

- TPA operuje na trzech poziomach zasięgu kompetencyjnego: po pierwsze, jesteśmy wiodącym doradcą lokalnym w każdym z 11 państw Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, w których mamy nasze biura. Po drugie, jesteśmy największą regionalną doradczą grupą kapitałową w tej części Europy. Po trzecie, jesteśmy członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym oferujemy wsparcie eksperckie jednej z największych globalnych sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i doradców biznesowych Baker Tilly International – mówi Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA w Polsce.

- Jesteśmy przywiązaniu do naszych wartości i standardów, będziemy świadczyć najwyższej jakości wyspecjalizowane branżowo usługi doradcze. Naszymi najważniejszymi narzędziami pozostaną nie tyle kalkulatory i arkusze kalkulacyjne, co uważne oko, czułe ucho, dobra pamięć i uczciwa rozmowa. Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – to niezmiennie nasze codzienne motto. Tak na szczeblu regionalnym, jak i międzynarodowym – komentuje Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający TPA w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA