PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spółka PBO Anioła zwiększyła przychody w III kwartale

  • Autor: Dlahandlu.pl
  • 16 lis 2011 10:49

Spółka PBO Anioła, która zajmuje się budowaniem obiektów handlowych, podała wyniki finansowe za trzy kwartały br. W tym okresie firma osiągnęła narastające przychody w wysokości 59 116 tys. zł (47 648 tys. zł w analogicznym okresie 2010 r.). Zysk netto sięgnął 3 189 tys. zł wobec 3118 tys. zł rok wcześniej.

REKLAMA

- Sezon zimowy miał istotny wpływ na wyniki osiągnięte przez Grupę, w szczególności silne i długotrwałe mrozy w okresie stycznia i lutego br. spowodowały spowolnienie tempa prac oraz podniesienie bezpośrednich kosztów realizowanych projektów - podała spółka w komunikacie.

Jak czytamy dalej, spowolnienie tempa prac wpłynęło na zmniejszenie przychodów w tym okresie oraz zwiększenie udziału kosztów stałych w stosunku do sprzedaży, co bezpośrednio miało wpływ na osiągnięte zyski. Natomiast wzrost kosztów bezpośrednich dotyczących realizowanych projektów wynikał z konieczności zastosowania droższych technologii budowlanych, które umożliwiały realizację prac przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Powyższe czynniki miały wpływ na przesunięcie się okresu, w którym grupa realizuje zyski - podała spółka.

PBO Anioła powstało w 1999 roku i buduje obiekty handlowe dla takich sieci jak m.in. Biedronka, Lidl, Tesco, Aldi, Decathlon, Piotr i Paweł, Netto i Bricoman.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA