PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tebodin Poland zajmie się zarządzaniem projektem hotelowym w Gdyni

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2011 14:40

Inwestor Business & Spa Hotel, który ma powstać w Gdyni, nawiązał współpracę z firmą konsultingowo-projektową Tebodin Poland.

REKLAMA

Projekt Gdynia-1 Sp. z o. o. - spółka powołana do realizacji inwestycji hotelowej wraz z zapleczem rekreacyjnym na Polance Redłowskiej w Gdyni - nawiązała współpracę z firmą Tebodin Poland, która ma polegać na kompleksowym zarządzaniu projektem oraz prowadzeniu wielobranżowego nadzoru inwestorskiego na terenie inwestycji.

W ramach zarządzania projektem, Tebodin Poland przejmuje kontrolę nad terminowością wykonania robót oraz zgodnością przebiegu procesu inwestycyjnego z założonym budżetem oraz harmonogramem robót. Firma odpowie także za nadzór, koordynację i opiniowanie wszystkich prac projektowych na terenie inwestycji oraz wybór firm wykonawczych.

Ponadto Projekt Gdynia-1 upoważnił Tebodin Poland do reprezentowania interesów firmy w kontaktach oraz działaniach z urzędami. Umowa z Inwestorem została podpisana 31 sierpnia br.

- Zależy nam na realizacji inwestycji zgodnie z najwyższym standardem oraz sporządzonym harmonogramem, stąd też zdecydowaliśmy się powierzyć nadzór nad przebiegiem prac firmie z wieloletnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku - tłumaczy Dariusz Guzek, właściciel spółki Projekt Gdynia-1 Sp. z o. o. - Tebodin Poland ma na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie kompleksowego zarządzania projektami oraz prowadzenia nadzoru inwestorskiego, w tym również na rynku trójmiejskim.

Tebodin Poland jest firmą konsultingowo-projektową, która stanowi część międzynarodowej struktury Tebodin Consultants & Engineers, w skład której wchodzi 50 biur działających w 20 krajach. Tebodin Poland zatrudnia ponad 300 inżynierów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, realizując przedsięwzięcia komercyjne, takie jak: centra handlowe, budynki biurowe, hotele, obiekty sportowe oraz inwestycje mieszkaniowe.

Spółka odpowiada m. in. za takie projekty lokalne, jak: Hala Widowiskowo-Sportowa Ergo Arena, budynek biurowy firmy LOTOS, przebudowa Dworca PKP w Gdyni czy rozbudowa Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Redłowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • życzliwy 2011-10-27 12:22:09
    Firma Tebodin Poland nie płaci w terminie lub w ogóle nie chce płacić podwykonawcą!! Odradzam współprace!!
  • Ex pracownik 2011-09-23 18:05:24
    Pracowałem tam i z perspektywy powiem że: nie płacą w terminie wynagrodzeń dla pracowników z którymi nie mają podpisanej umowy o pracę (pierwszą wypłatę dostałe z 3 miesięcznym opóźnieniem drugą z 2-wu miesięcznym opóźnieniem), fatalna organizacja pracy, kierownika biura Macieja prawie nigdy nie ma, a jego zastępca Krzysztof jest nieudolny w zarządzaniu zespołem projektantów.
    Zespół projektantów na wysokim poziomie. Szokujące jest to że nawet doświadczeni projektanci z uprawnieniami, nie są odpowiednio wynagradzani. Podsumowując najsilniejszą strona firmy to pracownicy, najsłabsza kadra zarządzająca

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA