PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Technologie łączą się z emocjami

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2016 17:39

Technologie łączą się z emocjami Marek Tryzybowicz

Nie tylko wyrafinowana technologia ma znaczenie. Często najprostsze rozwiązania mogą być również skuteczne – mówił Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture podczas sesji „Design, you idiot! Jak technologia i nowe oczekiwania pokolenia X, Y, Z wpływają na myślenie o projektowaniu i architekturze”.

REKLAMA

Z nowoczesnym technologiami mamy do czynienia na co dzień. Pokolenie X, Y, Z oczekuje coraz bardziej wyrafinowanych nowinek technologicznych. Jak wspomniał Tryzybowicz, spotyka się z tym w swojej pracy, niezależnie od tego, czy realizuje projekt w Indiach czy w Polsce.

- Chcąc czy nie chcąc, jesteśmy częścią komercyjnego procesu. My architekci jesteśmy współsprzedawcami dla inwestorów i deweloperów. Oni szukają przewag, a często technologia je daje  – zaznaczył Tryzybowicz.

Jak wspomniał architekt, technologie odwołują się do emocji. - Musimy mieć świadomość, że prezentacje produktów czy konkretnych rozwiązań na etapie sprzedażowym odwołują się często do emocji. Technologie będą się zmieniać, ewoluować na bardziej lub mniej wyrafinowane – zauważył.

Tryzybowicz dodał, że wszyscy architekci robią już teraz wizualizacje, ale zaczynają szukać innych metod, bardziej twórczych. - Często jest to wracanie do prostych rozwiązań i technik – stwierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA