PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Technologie łączą się z emocjami

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2016 17:39

Technologie łączą się z emocjami Marek Tryzybowicz

Nie tylko wyrafinowana technologia ma znaczenie. Często najprostsze rozwiązania mogą być również skuteczne – mówił Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture podczas sesji „Design, you idiot! Jak technologia i nowe oczekiwania pokolenia X, Y, Z wpływają na myślenie o projektowaniu i architekturze”.

REKLAMA

Z nowoczesnym technologiami mamy do czynienia na co dzień. Pokolenie X, Y, Z oczekuje coraz bardziej wyrafinowanych nowinek technologicznych. Jak wspomniał Tryzybowicz, spotyka się z tym w swojej pracy, niezależnie od tego, czy realizuje projekt w Indiach czy w Polsce.

- Chcąc czy nie chcąc, jesteśmy częścią komercyjnego procesu. My architekci jesteśmy współsprzedawcami dla inwestorów i deweloperów. Oni szukają przewag, a często technologia je daje  – zaznaczył Tryzybowicz.

Jak wspomniał architekt, technologie odwołują się do emocji. - Musimy mieć świadomość, że prezentacje produktów czy konkretnych rozwiązań na etapie sprzedażowym odwołują się często do emocji. Technologie będą się zmieniać, ewoluować na bardziej lub mniej wyrafinowane – zauważył.

Tryzybowicz dodał, że wszyscy architekci robią już teraz wizualizacje, ale zaczynają szukać innych metod, bardziej twórczych. - Często jest to wracanie do prostych rozwiązań i technik – stwierdził.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA