PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” przyznane

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 26 sty 2018 14:40

Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” przyznane fot. mat. prasowe

Podczas uroczystego finału Forum Zmieniamy Polski Przemysł wyróżniono osoby, firmy, instytucje i wydarzenia, które w istotnym stopniu wpływają na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i gospodarce. Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” przyznano w formule jubileuszowej, nawiązując do 20-lecia istnienia Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł.

REKLAMA

Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł” jest nagradzanie najlepszych praktyk, będących motorem pozytywnych procesów w polskim przemyśle i gospodarce. Przyznanie tegorocznych wyróżnień to ukłon w stronę tych podmiotów i wydarzeń, które korzystnie wpłynęły i w dalszym ciągu wpływają na wzrost gospodarczy.

– Tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł" to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane w uznaniu za innowacyjność i przedsiębiorczość, a także za konstruktywny wpływ wybranych wydarzeń i zjawisk na polski przemysł – powiedział Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP – W tym roku Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł świętuje swoje dwudziestolecie, stąd nagrody przyznaliśmy w formule jubileuszowej, podsumowując drogę, którą kroczyliśmy wraz z polską gospodarką przez ostatnie dwie dekady. Zależy nam na wskazaniu tych, którzy kształtowali gospodarczą rzeczywistość w latach 1998-2018, nadając ton, tempo i kierunek zmian – dodał.

Tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł XX-lecie” wyróżniono:

Budimex

Istniejąca od pół wieku spółka jest największym generalnym wykonawcą na polskim rynku budowlanym, realizującym przede wszystkim inwestycje związane z infrastrukturą drogową, kolejową oraz projekty przemysłowe i energetyczne. 

Jako lider skoncentrowany na rynku wewnętrznym, Budimex brał udział w kluczowych inwestycjach, które zmieniły obraz polskiej infrastruktury. Jako podwykonawca i dostawca specjalistycznych prefabrykatów i usług od lat skutecznie konkuruje na rynkach zagranicznych – m.in. na rynku niemieckim. Ponadto jest także zaufanym partnerem dla firm prywatnych – dostawców
i podwykonawców. Jednocześnie wciąż dywersyfikuje swoją działalność, m.in. konsoliduje sektor gospodarki komunalnej, wypracowując silną pozycję na rynku deweloperskim, eksportując usługi budowlane. Dzięki swojej mocnej pozycji i konsekwencji w biznesowym działaniu Budimex jest też stabilnym pracodawcą. Spółka zatrudnia blisko 8 tys. pracowników. Poprzez profesjonalizm, efektywność, poszanowanie środowiska naturalnego oraz jakość relacji z otoczeniem
i interesariuszami, Budimex przyczynia się  do zrównoważonego rozwoju całej polskiej gospodarki.

Asseco

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad ćwierćwiecza tworzy zaawansowane technologicznie narzędzia informatyczne, utrzymuje pozycję największego w Europie Środkowo-Wschodniej dostawcy tych rozwiązań, jako grupa, realizuje globalną ekspansję.

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA