PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wrocław ponownie stolicą branży nieruchomości. Dni Dewelopera 2015 startują już za tydzień!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 paź 2015 08:49

Wrocław ponownie stolicą branży nieruchomości. Dni Dewelopera 2015 startują już za tydzień! Wrocław

Dwa panele. Dwie debaty. Jeden cel – wypracowanie tez i rekomendacji dotyczących rozwoju rynku nieruchomości w Polsce. Dni Dewelopera, po raz kolejny, staną się platformą dla wymiany doświadczeń przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego.

REKLAMA

Tegoroczna konferencja odbędzie się 7 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Spotkają się na niej lokalni samorządowcy, deweloperzy, analitycy rynku nieruchomości, branżowi specjaliści, a także eksperci w dziedzinach takich jak bankowość, finanse czy budownictwo. 

Wspólnie w kierunku zmian

To już szósta edycja organizowanej z inicjatywy Polskiego Związku Firm Deweloperskich konferencji. Wydarzenie na dobre wpisało się w kalendarz branżowych inicjatyw jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych spotkań specjalistów zainteresowanych kondycją rynku nieruchomości. Organizowane w ramach Dni Dewelopera panele i debaty rokrocznie inspirują do stosowania praktycznych rozwiązań w rozbudowie infrastruktury mieszkaniowej oraz projektowaniu nowych inwestycji w polskich miastach. Tegoroczna edycja odbywa się pod pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Prezydenta Miasta Wrocławia.

Podczas Dni Dewelopera 2015 tematem dominującym będzie nowoczesne miasto. Goście i prelegenci dyskutować będą o kierunkach rozwoju metropolii oraz o roli deweloperów w ich kształtowaniu. Panele i debaty, które odbędą się w najbliższą środę, będą również pretekstem do wspólnej analizy rodzimego rynku nieruchomości oraz wypracowania strategii działań, które branża wcielać będzie w życie w nadchodzących miesiącach i latach. Zgromadzeni 7 października goście i prelegenci pochylą się również nad zagadnieniami związanymi z czynnikami wpływającymi na postęp w rozbudowie tkanki miejskiej. Omawiane będą także dynamizacja polskiego mieszkalnictwa oraz zmiany w prawie budowlanym.

 Głównie o mieście

Dni Dewelopera 2015 rozpoczną się w środę 7 października o godzinie 9:30. Wydarzenie uroczyście otworzą organizatorzy, Pani Dorota Jarodzka-Śródka – Prezes PZFD we Wrocławiu, Pan Grzegorz Kiełpsz– Prezes PZFD, Pan Jacek Bartkiewicz – Członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego oraz Pan Marek Pasztetnik – Prezes Zachodniej Izby Gospodarczej. Konferencje zainauguruje wykład prof. Witolda Orłowskiego, głównego doradcy ekonomicznego PwC, który przedstawi raport „Wrocław. Miasto perspektyw.”.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA