PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w kancelarii Góralski&Goss Legal

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 lut 2018 15:16

Zmiany w kancelarii Góralski&Goss Legal Dominik Sypniewski, Head of Real Estate & Construction, Góralski&Goss Legal

Dominik Sypniewski objął stanowisko – Head of Real Estate & Construction w kancelarii Góralski&Goss Legal. Sypniewski jest radcą prawnym. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa administracyjnego, w tym zwłaszcza zagadnieniami związanymi z problematyką prawną nieruchomości i procesem inwestycyjno-budowlanym.

REKLAMA

Dominik Sypniewski to doktor nauk prawnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, a także stypendysta Polsko - Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w Centrum Prawa Uniwersytetu Georgetown. Autor licznych publikacji z zakresu prawa administracyjnego i gospodarki nieruchomościami, współautor komentarza do ustawy - Prawo budowlane (LexisNexis), a także wzorów wniosków, pism i umów wykorzystywanych w gospodarce nieruchomościami i procesie inwestycyjno-budowlanym dostępnych w programie LexPolonica.  Obsługę Klientów prowadzi w języku polskim i angielskim.

 Kancelaria Góralski&Goss Legal powstała w 2010 roku. Aktualnie zatrudnia 20 merytorycznych pracowników i planuje zwiększenie zatrudnienia. Oferuje doradztwo prawne w szeroko rozumianym prawie gospodarczym i administracyjnym, w szczególności w zakresie prawa ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomościowego i budowlanego, a także prawa transportowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA