Pierwszy kwartał 2020 roku pokazał, że zarówno najem powierzchni tradycyjnych jak i elastycznych znalazł się pod wpływem wysokiego popytu.

- Wraz z pojawieniem się pandemii koronawirusa rynek uległ procesowi nieuchronnych transformacji, które spowodowały, że najem elastyczny stał się dla wielu organizacji wyjściem z trudnej sytuacji. Jako pionierzy rozwoju innowacyjnych form najmu przestrzeni do pracy, byliśmy w stanie praktycznie natychmiast dostosować się do zachodzących zmian i przystąpić do rozmów z firmami i osobami, dla których coworking okazał się najlepszym możliwym miejscem do dalszego prowadzenia biznesu. Ten rok potwierdził, że podejście Grupy Adgar, skoncentrowane na tworzeniu zróżnicowanych produktów biurowych i eventowych, to właściwy kierunek. W naszym portfolio znajdują się zarówno powierzchnie przeznaczone do najmu tradycyjnego jak i elastycznego, a dzięki temu, że jesteśmy inwestorem i właścicielem budynków, możemy zręcznie kształtować stosunek tych produktów w naszym portfolio, w zależności od aktualnych potrzeb najemców - mówi Monika Kaczmarczyk, Managing Director, Brain Embassy. 

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (84%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL