Bank BPH, członek GE Group, podpisał w dniu 30. sierpnia 2013 roku przedwstępną umowę najmu pomieszczeń biurowych w budynku AVIA w Krakowie - przewidywany termin wprowadzenia się do obiektu to grudzień 2014 roku.

Bank BPH zajmie w budynku AVIA półtora piętra, podczas gdy dotąd działał w kilku rozproszonych po mieście lokalizacjach. Posunięcie to wpisuje się w strategię Banku polegającą na konsolidacji swoich nieruchomości w dążeniu do osiągania lepszych wyników.

Po ukończeniu realizacji inwestycji, AVIA odda do dyspozycji najemców ponad 11 500 mkw. powierzchni biurowej brutto. Typowa kondygnacja w tym budynku, zaaranżowana dookoła położonego w środku zielonego wewnętrznego dziedzińca pozostającego do dyspozycji wszystkich najemców, liczy sobie ponad 2400 mkw. brutto. Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami stawianymi obiektom klasy A, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dynamicznie się rozwijającego w Krakowie sektora usług BPO/SSE. Zakończenie realizacji obiektu przewidziano na grudzień 2014 roku.

Budynek AVIA znajduje się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego przy Alei Jana Pawła II - w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - największym obecnie parku biurowym znajdującym się w granicach miasta Krakowa.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl