• Zostało 100 wolnych miejsc na liście startowej biegu na szczyt warszawskiego biurowca Rondo 1. Imprezę zaplanowano na 21 maja.
  • W ramach rywalizacji do pokonania jest 38 pięter z przewyższeniem 142 metrów.
  • Dochód z pakietów startowych, dobrowolne wpłaty uczestników oraz wpłata od gospodarza biegu - kompleks Rondo 1 zasilą konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

38 pięter i 142 metry w pionie – takie zadanie czeka na każdego, kto 21 maja postanowi zmierzyć się z trasą biegu wiodącą po klatce schodowej biurowca Rondo 1 w Warszawie. Po dwuletniej przerwie w organizacji wydarzenia spowodowanej pandemią, chętnych do podjęcia wyzwania jest nadal bardzo wielu. W sprzedaży zostały już ostatnie pakiety startowe.

Wystartować może pół tysiąca uczestników

- Na liście startowej jest już ponad 400 osób, a limit uczestników wynosi 500. Liczba dostępnych pakietów zmniejsza się z każdym dniem, więc lepiej nie czekać zbyt długo z decyzją o rejestracji – mówi Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy zawodów.  

Wiadomo też, że nadchodzącą edycja wydarzenia będzie rekordowa, jeśli chodzi o kwotę wsparcia finansowego, która trafi do SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku. Z opłat startowych biegaczy, a także przekazanych przez nich dobrowolnie, dodatkowych środków zebrano już prawie 22 tysiące złotych. Ta kwota zwiększy się jeszcze o wpłaty od nowych uczestników biegu, ale zostanie też znacząco podniesiona przez gospodarza biegu - kompleks Rondo 1.

Zebrane podczas biegu środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne

- Środki pozyskane ze sprzedaży pakietów startowych zawsze stanowią wsparcie dla opiekunów oraz podopiecznych wskazanych fundacji oraz Stowarzyszeń. Cieszymy się, że i w tym roku możemy aktywnie wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, a potencjalni uczestnicy biegu tak licznie dokonują rejestracji i zakupu pakietów - mówi Sylwia Wiszowata-Łazarz, Associate Director w pionie marketingu Cushman & Wakefield

- Tegoroczna edycja to także dodatkowa pomoc finansowa ze strony Rondo 1, które zasili budżet stowarzyszenia kwotą 15 tys. złotych. Bieg na Szczyt to w istocie wydarzenie, które od wielu lat łączy rywalizację sportową z dobroczynnością. Dla nas to także symbol obrazujący dobre serca oraz wolę niesienia pomocy przez wszystkich uczestników biegu - dodaje Wiszowata-Łazarz.

Rejestracja do startu w Biegu Na Szczyt Rondo 1 prowadzona jest przez portal SlotMarket.pl. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na przebudowywanej obecnie stronie internetowej www.biegnaszczyt.pl.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl