Katarzyna Kubicka, senior leasing manager w Echo Investment, uważa, że deweloperzy już od dawna wiedzą, że budynek biurowy to nie tylko skorupa i wnętrze dla najemcy. Równie ważne jest to, co dzieje się wokół niego.

– We Wrocławiu wybudowaliśmy trzy budynki biurowe i realizujemy kolejne dwa. Są to gmachy wolnostojące, więc obszar wokół nich, który mogliśmy zagospodarować, był minimalny, ale już widać, że zmieniły one jakość dzielnicy, w której się mieszczą. Przykładem jest ul. Swobodna we Wrocławiu, gdzie kilka lat temu postawiliśmy Aquarius Business House. Mieszkańcy Wrocławia widzą jak ta okolica się zmieniła, powstały Arkady, Globis. Dziś to miejsce wygląda zupełnie inaczej. Obok buduje się Sagitarius, który będzie oddany do użytkowania w 2018 roku. Powstanie się tam dzielnica biurowo-biznesowa z nowym dworcem PKS i centrum handlowym, które jest po przeciwnej stronie. Myślę, że wrocławianie będą uwielbiali to miejsce – przewiduje Katarzyna Kubicka.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (80%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL