• Cavatina dysponuje portfelem projektów o powierzchni 0,5 mln mkw. w realizacji do 2022 r. Kluczowym celem strategicznym grupy jest podwojenie portfolio do poziomu 1 mln mkw. do 2025 r.
  • TDJ Estate planuje rozszerzenie działalności o nowe sektory rynku nieruchomości i zwiększenie zasięgu geograficznego na jeden lub dwa inne poza Śląskiem regiony Polski.
  • BBI Development, w perspektywie kilku lat, zamierza uruchomić m.in. projekt Roma Tower, który razem z archidiecezją warszawską planuje zrealizować przy ul. Poznańskiej, na rogu ulicy Emilii Plater w Warszawie.
  • Najbardziej prestiżowym projektem Torusa w najbliższych latach będzie DOKI Office. To część wielofunkcyjnej inwestycji realizowanej na terenach postoczniowych, w powstającej dzielnicy Młode Miasto.
  • Zgodnie z nową strategią, Develia koncentruje się na rozszerzeniu działalności w segmencie mieszkaniowym, wejściu na rynek PRS i równolegle zmniejszaniu zaangażowania w segmencie komercyjnym.

 Cavatina celuje w milion metrów kwadratowych biur

Założycielem grupy Cavatina jest Michał Dziuda. Tworzył ją, pełniąc do końca 2020 r. funkcję prezesa zarządu i zarządów spółek zależnych. Obecnie jest przewodniczącym rady nadzorczej i głównym akcjonariuszem. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako twórca spółki Murapol z siedzibą w Bielsku-Białej oraz jako jej wieloletni prezes zarządu (2007-2014), wcześniej członek zarządu (2001-2007), a następnie przewodniczący rady nadzorczej...

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL