Firma Wikia, platforma internetowa tworzona przez pasjonatów, oparta na modelu Wikipedii, zajmie w Malta House 945 mkw. powierzchni biurowej na 2. piętrze tego 4-piętrowego budynku. Najemca wprowadzi się do swojej nowej siedziby w sierpniu tego roku. Obecnie trwają prace związane z aranżacją wnętrz, aby biuro jak najlepiej odpowiadało potrzebom tej nowoczesnej organizacji.

- Współpraca ze Skanska Property Poland od samego początku przebiegała na najwyższym poziomie. Już na etapie podpisywania umowy współpracowaliśmy z architektami, którzy na podstawie wielu rozmów pomogli nam ocenić, jakiej powierzchni potrzebujemy i jak najlepiej zorganizować na niej pracę. W efekcie powstał projekt biura szytego na miarę, w którym dzięki zastosowaniu wielu nietypowych rozwiązań, będzie miejsce na pracę indywidualną i zespołową, a także wypoczynek. Mogę śmiało powiedzieć, że nasze biuro w Malta House nie będzie ustępowało siedzibom światowych liderów branży IT z amerykańskiej Doliny Krzemowej - powiedziała Agnieszka Chojnowska, Office Manager w Wikia.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (68%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL