Blisko 200 pracowników firmy BPSC wprowadzi się w pierwszej połowie maja do nowo powstałego biurowca Bremy przy al. Roździeńskiego 188H w Katowicach. Założona blisko 30 lat temu śląska firma informatyczna to pierwszy najemca nieruchomości. Przez ostatnie 17 lat siedziba BPSC mieściła się w Chorzowie. W nowym biurowcu znajdą się zarówno biura pracowników zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, jak również działy odpowiadające za sprzedaż.

- BPSC zajmie blisko połowę powierzchni biurowej w budynku - w sumie 2,5 tys. mkw. rozłożone na 2 z 6 pięter inwestycji. Do swojej dyspozycji pracownicy firmy będą mieć zarówno niewielkie biura o powierzchni od 37 do 56 mkw., biura typu „open space” mające od 331 m kw. do 421 mkw., taras na dachu, rowerownię, a także zielone strefy relaksu wokół budynku – wylicza Michał Dobrowolski, dyrektor zarządzający firmy BREMA, która wybudowała biurowiec.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (59%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL