- Cieszymy się, LC Corp zaufało nam, wybierając Cushman & Wakefield na agenta wyłącznego budynku i że będziemy mogli brać udział w procesie wynajmu projektu, który w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność myślenia z poszanowaniem dla historii. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy docenią znakomitą lokalizację budynku, zaledwie 150 m2 od nowej stacji metra oraz dostępność innych środków komunikacji publicznej. Duża dbałość o szczegóły wykonania fasady i powierzchni wspólnych budynku sprawią, że praca w tym środowisku będzie przyjemnością – mówi Anna Kaźmierska, Associate Landlord Representation Services, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield ma wyłączność w zakresie komercjalizacji kompleksu Wola Retro, wspiera także właściciela w działaniach marketingowych. - Zaufaliśmy ekspertom mającym doświadczenie na rynkach globalnych i zdecydowaliśmy się na współpracę na wyłączność. Cushman & Wakefield po raz kolejny wesprze nas w komercjalizacji powierzchni biurowych, tym razem w formule wyłączności w naszej warszawskiej inwestycji. Wcześniej współpracowaliśmy także przy wynajmie biur we Wrocławiu i w Katowicach z wieloma sukcesami – mówiB, Manager ds. Najmu, LC Corp SA.

W kompleksie Wola Retro znajdą się dwa biurowce klasy A, wyrastające nad bryłą modernizowanego obecnie budynku z lat 30-tych XX wieku autorstwa przedwojennych architektów Lacherta i Szanajcy. Łączna powierzchnia najmu w Wola Retro wyniesie ponad 24 tys. metrów kwadratowych.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex. Autorami projektu są architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates – prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki. Realizacje pracowni były wielokrotnie nagradzane w kraju i za granicą.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl