Ostatnie lata, jeśli chodzi o nowe inwestycje w ramach CBD, były dość nieciekawe. Planowane potężne wieżowce, jak Lilium Tower czy projekt na gruntach gminy żydowskiej nie wyszły poza fazę przygotowania. Deweloperzy albo postawili na pogranicze Woli i Śródmieścia (okolice Ronda Daszyńskiego i Ronda ONZ), albo podjęli wyzwanie w postaci zabudowy wschodniej części rejonu.

Dziś czas jest na zmiany. Świadczą o tym ostatnie informacje prezentowane przez największych międzynarodowych deweloperów. Sama zabudowa Placu Defilad wciąż pozostaje odległym projektem, głównie ze względu na sprawy związane z własnością działek. Firmy znalazły jednak inne interesujące miejsca dla własnych projektów. Co najważniejsze, nie są to w większości typowe biurowce. Inwestorzy szykując inwestycje w tak kluczowym miejscu, stawiają na multifunkcyjność oraz otwarcie ich na okolicznych mieszkańców.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (23%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL