• BLIK, czyli system płatności mobilnych, zarządzany i rozwijany przez spółkę Polski Standard Płatności (PSP), został uruchomiony w 2015 roku i obecnie posiada 13,5 mln aktywnych użytkowników polskich banków.
  • White Star Real Estate zrealizowała łącznie ponad 60 wysokiej jakości projektów komercyjnych i mieszkaniowych.
  • White Star Real Estate jest także zarządcą nieruchomości i częścią White Star Group, zajmującą się szeroko pojętymi nieruchomościami.
  • AIG Global Real Estate założona w 1987 roku, stanowi grupę międzynarodowych firm w ramach AIG, która inwestuje oraz aktywnie zarządza sektorem nieruchomości na rzecz klientów i firm członkowskich AIG na całym świecie.

Pierwsi najemcy biurowca X20 na warszawskim Dolnym Mokotowie wprowadzili się do obiektu w 2021 roku. Wśród nich jest Polski Standard Płatności, właściciel marki BLIK. W maju 2023 roku operator płatności mobilnych dokonał zwiększenia wynajmowanej dotąd powierzchni biurowej w budynku X20.

- Bardzo doceniamy długofalowe relacje biznesowe, dlatego niezmiernie cieszy nas fakt rozszerzenia umowy z Polskim Standardem Płatności BLIK. To pokazuje zarówno ogromną skalę wzrostu marki i jej usług, jak i komfort pracy w tak nowoczesnym koncepcie biurowym, otwartym na budowanie społeczności. W budynku X20 dostępnych jest ponad 16 tys. mkw. całkowitej powierzchni najmu, na ten moment wynajęte jest 98 proc., czyli ok. 15 700 mkw. - mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

Wielu naszych dotychczasowych najemców biurowych zgłasza potrzebę i chęć ekspansji, co dowodzi, że zarówno lokalizacja X20, jak i oferowane udogodnienia są przez nich doceniane. Aktualnie trwają rozmowy, dotyczące wynajmu ostatnich 2 proc. dostępnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na 1. piętrze budynku - dodaje Bartosz Prytuła.

Warszawski biurowiec X20, mat.pras.
Warszawski biurowiec X20, mat.pras.

X20 to efektywny energetycznie budynek, który wyróżnia się zastosowaniem ekologicznych rozwiązań, poświadczonych certyfikatem BREEAM na poziomie bardzo dobrym.

 

Obiekt oferuje najemcom nie tylko nowoczesną przestrzeń biurową klasy A, ale także wiele udogodnień, takich jak punkt ładowania samochodów elektrycznych czy aplikacja mobilna ułatwiająca korzystanie z infrastruktury.

Oprócz Polskiego Standardu Płatności BLIK do najemców biurowca X20 należą: Universal Music Polska, Miele Polska, Integer S.A. – Inpost, Olsen Fashion, RPGZ XV Sp. z o.o. – B2R LAW, Linktis Sp. z o.o. / Uniweg Sp. z o.o., Dentsu Polska, Lidl, Rossmann, La Mania, Multibrand (Sushi) oraz Damian Piela Studio Kreatywne - PIE'LA Cafe.Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl