Rozwiązanie to wpływa na większy komfort pracy i umożliwia najemcom szybką komunikację biznesową. Jest również kontynuacją proekologicznej polityki właściciela obiektu. Efekt? Mniejsze zapotrzebowanie najemców na firmowe auta i oszczędności… również środowiska.

Car sharing od lat z powodzeniem funkcjonuje w wielu miastach na świecie i jest wykorzystywany zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych. W przypadku tych drugich popularnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług zewnętrznych operatorów i stworzonych przez nich systemów, a wypożyczenie auta odbywa się na zasadach komercyjnych. Właściciele Warsaw Trade Tower – Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset manager – firma Heitman poszli o krok dalej. Zakupili dwa elektryczne samochody i3 marki BMW, zaprojektowali aplikację mobilną do ich rezerwacji i wypożyczania, ale przede wszystkim bezpłatnie oddali je do dyspozycji najemców.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (78%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL