W tej roli będzie zajmował się doradztwem ds. sprzedaży i zakupu nieruchomości handlowych, magazynowych i biurowych. Będzie również odpowiedzialny za umacnianie relacji z klientami oraz koordynację badań „due diligence".

Przemysław Felicki jest Licencjonowanym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) z ponad 8-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz wycen nieruchomości. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Ernst & Young w dziale doradztwa ds. nieruchomości. Zanim dołączył do CBRE, pracował w firmie Knight Frank jako menedżer w dziale rynków kapitałowych, gdzie zajmował się doradztwem przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, badaniem rynku, wycenami oraz badaniami „due diligence". Poprzednio, przez ponad 3 lata, kierował działem wycen w Knight Frank, będąc odpowiedzialnym za wyceny nieruchomości komercyjnych oraz projektów mieszkaniowych w Polsce i Niemczech.

Przemysław Felicki jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył również studia podyplomowe z Wyceny Nieruchomości i Zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii oraz na Politechnice Warszawskiej.

Michał Stanisławski awansował zaś na stanowisko konsultanta w dziale rynków kapitałowych. W swojej nowej roli będzie zaangażowany w doradztwo przy inwestycjach w nieruchomości komercyjne. Michał Stanisławski będzie również odpowiedzialny za badania rynku oraz analizy finansowe, zarządzanie transakcjami, zarówno od strony sprzedaży, jak i zakupu, oraz zdobywanie nowych klientów.

Dołączył do CB Richard Ellis w 2008 roku. Poprzednio pracował w centralnym biurze Deutsche Bank w Krakowie.

Jest absolwentem Uniwersytetu Abertay Dundee w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest w trakcie studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na wydziale Zarządzania ze specjalizacją w gospodarce nieruchomościami.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl