Coworking mieści się w pochodzącej z 1914 r. niedawno odremontowanej Elektrowni Miejskiej. Studio W19 jest pierwszym jej najemcą po rewitalizacji. Zajmuje prawie 470 mkw. w kompleksie apartamentowym.

Skąd się wziął pomysł na coworking?

– Znaliśmy branżę i oczekiwania młodych zdolnych tatuatorów, którzy pracują w domu, bo nie stać ich na wynajęcie profesjonalnego gabinetu. Niestety ten zawód jest wykonywany w Polsce w warunkach chałupniczych. Zainspirowały nas hotele, w których wynajmuje się pokoje na różne okresy. U nas najkrótszy czas, na który można wynająć stanowisko pracy to jeden dzień – tłumaczy Grzegorz Sipiora, menedżer Studia W19.

Coworking to jeden z ważniejszych tematów tegorocznej edycji Property Forum 2019. Specjalnie dla gości wydarzenia zostanie przygotowany raport "Wszystko o coworkingu w Polsce". Uczestnicy konferencji wezmą też udział w sesji "Coworking wciąga. Jak kreować miejsce pełne zadowolonych najemców".
Coworking Roku – w takiej kategorii nagrodzimy też po raz pierwszy w trakcie Gali Prime Property Prize 2019.

Weź udział w ankiecie o coworkingu - podziel się swoimi doświadczeniami!

Więcej o Property Forum 2019 na www.propertyforum.pl

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL