• Pierwszą spółką w ramach sieci Deloitte, która testuje model zoptymalizowanego czasu pracy, jest doradztwo podatkowe, zatrudniające obecnie tysiąc pracowników w 9 biurach w Polsce.
  • Łukasz Madej, partner zarządzający działem doradztwa podatkowego Deloitte w Polsce: Inwestycje wspierają sukces firmy, przy czym bardzo istotne jest inwestowanie w rozwój i dobrostan pracowników.
  • Łukasz Madej: Chcemy zapewnić osobom zatrudnionym w doradztwie podatkowym jak najlepsze warunki pracy i właściwie zadbać o zachowanie work-life balance.

Dział doradztwa podatkowego Deloitte jest w zaawansowanej fazie programu pilotażowego, który ma sprawdzić gotowość firmy na wprowadzenie optymalizacji czasu pracy.

Od sześciu miesięcy pracownicy testują różne warianty, począwszy od skompresowanego 40-godzinnego tygodnia pracy, dodatkowych dni wolnych, po 36-godzinny tydzień pracy. Co ważne, żadne z tych rozwiązań nie wiąże się dla pracowników z obniżeniem ich wynagrodzenia.

- Chcemy zapewnić osobom zatrudnionym w doradztwie podatkowym jak najlepsze warunki pracy i właściwie zadbać o zachowanie work-life balance - mówi Łukasz Madej z Deloitte.

- Pierwszą spółką w ramach sieci Deloitte, która testuje model zoptymalizowanego czasu pracy jest doradztwo podatkowe, zatrudniające obecnie tysiąc pracowników w 9 biurach w Polsce. Inwestycje wspierają sukces firmy, przy czym bardzo istotne jest inwestowanie w rozwój i dobrostan pracowników. Chcemy zapewnić osobom zatrudnionym w doradztwie podatkowym jak najlepsze warunki pracy i właściwie zadbać o zachowanie work-life balance - wyjaśnia Łukasz Madej.

Czytaj więcej na Pulshr.pl

 

 

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl