Szansa na utrzymanie obecnego poziomu aktywności inwestorów na polskim rynku nieruchomości komercyjnych będzie w głównej mierze zależała od stabilności politycznej oraz poziomu kosztów prowadzenia inwestycji. Jak również od tego, czy przepowiadane już od kilku lat spowolnienie koniunktury wreszcie nadejdzie. Pytanie: czy po latach hossy nadchodzi czas stabilizacji czy spowolnienia?

Jak co roku, rozwój rynku nieruchomości w Polsce jest jednym z ważniejszych tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W trakcie wydarzenia zaplanowano wiele sesji dotyczących sektora, w tym dyskusję pt. „Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Stan, trendy, główni gracze”, w której wezmą udział m.in. szefowie jednych z największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i tej części Europy: Orbis, Skanska, Panattoni, Marriott, Metro Properties, Polski Holding Hotelowy oraz prezydenci miast.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (63%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL