Już za dwa tygodnie spotkamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas 13. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Grono prelegentów jak co roku pełne jest niezwykłych osobistości. Jak co roku w programie nie zabraknie też dyskusji o rynku nieruchomości komercyjnych.

Rok 2021 jest bardzo dobry dla rynku nieruchomości komercyjnych. – Mamy bardzo mocne odbicie w gospodarce, co przekłada się na nieruchomości. Jedynie rynek inwestycyjny w nieruchomościach za pierwsze półrocze nadal pokazuje lekko niższy wynik w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jednak aktywność pozwala zakładać, że końcówka roku będzie bardzo mocna – mówił podczas niedawnego Property Forum 2021 Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills.

Czy 2021 to rok, w którym rynek nieruchomości wróci do normalności? O tym porozmawiamy już 22 września 2021 r., 9.30-10.30 podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zarejestruj się na EEC 2021

Redakcja Propertynews.pl poleca sesję "2021 – rok, w którym rynek nieruchomości wróci do normalności?" (22 września 2021 r., 9.30-10.30).

Do udziału w dyskusji zostali zaproszeni m.in.:

· Tomasz Buras, dyrektor zarządzający, Savills Polska

· Maciej Dyjas, partner zarządzający, Griffin Real Estate

· Michał Sapota, prezes zarządu, Heritage Real Estate Investments

Moderacja:

· Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna, PropertyDesign.pl, zastępca redaktora naczelnego, PropertyNews.pl

· Robert Posytek, redaktor naczelny, PropertyNews.pl, zastępca redaktora naczelnego, PropertyDesign.pl

WEŹ UDZIAŁ TAKŻE W INNYCH SESJACH O RYNKU NIERUCHOMOŚCI PODCZAS EEC 2021

Poznaj cały program Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Prestiżowa, renomowana, od lat obecna na rynku gospodarczych eventów marka – Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) – pozostaje aktywna w trudnym czasie pandemii. Kongres jest nadal istotną częścią debaty publicznej o polskiej i europejskiej gospodarce – więcej – poszerza zasięg oddziaływania – dzięki zdalnej i hybrydowej formule. Wydarzenia od maja do września 2020 r. były adekwatną do niezwykłej sytuacji odpowiedzią organizatora na potrzebę dyskusji o gospodarczych problemach i wyzwaniach czasu pandemii.

W roku 2021 Europejski Kongres Gospodarczy przyjmuje formułę kilkumiesięcznej kampanii, obejmującej szerokie spektrum tematów gospodarczych i zróżnicowane formy aktywności – od wydarzeń – takich jak zorganizowana w lutym II edycja EEC Trends Online, poprzez publikację raportów, rozmowy i debaty poświęcone trendom kształtującym naszą najbliższą przyszłość, kolejną odsłonę EEC Online, która miała miejsce w terminie 24-25 maja br., aż po kulminację – 13. edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego, którą zaplanowaliśmy na 20-22 września 2021 r.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl