Ethos, nowo przebudowany budynek, posiadający certyfikat BREEAM na poziomie “Excellent”, oferuje około 17 700 mkw. powierzchni biurowej i handlowej (13 tys. mkw. powierzchni biurowej, prawie 4.5 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz obszerny parking). Budynek wzniesiono w 1998 r., a całkowitą renowację przeszedł na przełomie lat 2016/17. Zlokalizowany jest w prestiżowej i bardzo popularnej pod kątem powierzchni biurowej okolicy, przy samym Placu Trzech Krzyży, na historycznym Trakcie Królewskim. Świetnie wyeksponowany i elegancki budynek przyciągnął luksusowe marki wynajmujące powierzchnię handlową. W budynku znajduje się również ekskluzywna restauracja, która jako pierwsza w Polsce została uhonorowana gwiazdką Michelin. W gronie najemców są też włoskie eleganckie marki odzieżowe, które wkrótce otworzą swoje sklepy w budynku. 

 – Budynek Ethos jest znakomicie znany nie tylko na warszawskim rynku biurowym, ale jest również rozpoznawalnym obiektem w strukturze miasta i popularnym miejscem spotkań. Dwa lata temu Ethos przeszedł gruntowną modernizację, dzięki której odpowiada teraz najwyższym międzynarodowym standardom jakości – przypomina Edgar Rosenmayr, CEO w Kulczyk Silverstein Properties.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (72%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL